10 spąstų mūsų grožiui

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

grožio spąstai baltijos grožio bloge

 

Ak, atrodo tokia smulkmena yra sruogų kedenimas pirštais, tačiau net nepagalvojame, kad šis įprotis greičiau suriebaluoja plaukus, plaukai greičiau šakojasi, lūžinėja, o dar kur aplinkinių žmonių erzinimas. Tai labai dažnas įprotis tarp užsienio jūtūberių, kurį būtų galima pristabdyti plaukus purškiant laku. Nori nenori, kreipi dėmesį į įpročius, kurie sumenkina grožį. Štai dar keletas įpročių, tiksliau tikrų grožio spąstų, apie kuriuos tikriausiai net nesusimąstote.

 

1. NAGŲ KRAMTYMAS

 

Tai labai blogas įprotis, kuris ne tik keistai atrodo žmogui užaugus, platina ligas, bet dar ir gadina nagus, atrodo labai neestetiškai. Vaistinėje yra pirkti specialaus permatomo nagų lako, kuris turi kartų skonį, todėl atgrąso suaugusius, bet iš patirties galiu pasakyti, kad ne vaikus. 

 

2. KAKLO NETEPIMAS KREMU

 

Anksčiau net nepagalvojau, kad reikėtų tepti kaklą kremu, tačiau vėliau sužinojau, kad kaklas, dekotė sritis ir rankos yra tos vietos, kurios greičiausiai parodo moters amžių. Su kaklu ir dekotė sritimi viskas gerai, tačiau vis dar neįprantu tepti rankų, kurioms net reikėtų ne tik kremo, bet ir kremo, apsaugančio nuo saulės. Šios vietos greičiausiai sensta, nes turi ploniausią odą. Taisysiuosi.

 

3. PER KARŠTAS, PASENĘS DŽIOVINGTUVAS

 

Man labai reikia naujo džiovintuvo, nes du turimi jau technologiškai pasenę. Vienas neturi galinio dangtelio, todėl neapsižiūrėjus įtraukia ir nudegina plaukus. Siaubas. Ką dar kalbėti apie tinkamą temperatūrą, jonus ir kitus privalomus šiuolaikiniams fenams dalykus. Per karštas fenas džiovina ne tik plaukus, bet ir galvos odą. Svarbu feną laikyti 30 cm atstumu, naudoti vėsesnį pūtimą, o naujausi fenai gali būti naudojami nors ir kasdien - jie sukurti nekenkti plaukams. 

 

4. PER DAUG PLAUKŲ PRIEMONIŲ

 

Nėra nieko blogiau, už nuo plaukų vaško ar lako sulipusius plaukus. Na, gal tik riebaluoti plaukai. Nuo per didelio kiekio priemonės plaukai tampa lipnūs, beformiai. Perdėtas priemonių naudojimas sukelia galvos niežulį (man dažnas reiškinys), silpnina plaukus. Paskirstyti priemones gali padėti šukos. Geriausia naudoti tiek priemonės, kiek nurodyta ant produkto. Nei daugiau, nei mažiau.

 

5. NAGŲ ODELIŲ KARPYMAS

 

Apkirpus odeles jos atauga storesnės. Geriau odeles švelniai atstumti ir naudoti specialias priemones jų pašalinimui. Geriausiai su odelėmis susidoroja manikiūristė.

 

10 spąstų mūsų grožiui

 

 

6. PLAUKŲ STILIZAVIMO PRIEMONĖS, PALIKTOS NAKČIAI PLAUKUOSE

 

Neišplovę plaukų stilizavimo priemonių darome didelę klaidą, nes silpniname savo plaukus. Jei nenorite plaukų plauti, geriausia priemones iššukuoti šepečiu. Labiausiai mane erzina plaukų vaškas. 

 

7. KVEPALŲ PURŠKIMAS Į IŠKIRPTĘ ARBA JŲ PADAUGINIMAS

 

Norime, labai norime, kad kiti jaustų mūsų kvepalus, net galime sakyti, kad kvėpinamės dėl kitų, tačiau ir čia galioja taisyklė, mažiau yra daugiau. Neturėtume manyti, kad mūms patinkantys kvepalai būtinai patiks ir kitiems, todėl saikingas naudojimas apsaugo nuo atmetamosios aplinkinių žmonių reakcijos. Pagal vietą ir laiką pasirinktas saikingas kvapas yra geriau už viską.

 

8. RANKŲ NESAUGOJIMAS NUO SAULĖS

 

Atrodo, ką čia saugoti tas rankas, tačiau nuo saulės bent minimaliai reikia saugoti visas kūno vietas, ypač pavasarį arba atostogaujant šiltuose kraštuose, kur saulė šviečia daug intensyviau nei pas mus. Naudokime rankų kremą su SPF. 

 

9. AKIŲ TRYNIMAS

 

Tai labai blogas įprotis, kuris priverčia jūsų paakių odą greičiau raukšlėtis. Pasižiūrėkite į tolimų reisų vairuotojų odą ant veido - visa raukšlėta, nes akys nuo sunkaus darbo ne tik trinamos, bet dar ir bet kaip miegama. Vyrai labai gerai atspindi tai, kas nutinka, kai neprisižiūrima, ypač senos kartos. Stenkimės nelysti be reikalo prie savo akių, naudoti paakių kremą, nors ir nepavyks visai išvengti raukšlių, o ir nereikia.

 

10. MIEGOJIMAS ŠLAPIAIS PLAUKAIS, JŲ PYNIMAS

 

Džiūdami plaukai traukiasi ir supinti gali tiesiog pradėti trūkinėti. Geriausia plaukus prieš einant miegoti išdžiovinti džiovintuvu. Tai jiems padarys mažiau žalos, nei miegojimas ant šlapių plaukų.

 

Negalime išvengti kai kurių savo įpročių, jei nesąmoningai atliekame tam tikrus. Tam ir buvo skirtas šis įrašas - priversti susimąstyti, kokius grožio spąstus patys sau spendžiame. Būkime sąmoningos, būkime kiek įmanoma gražesnės.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)