Vienas geriausių mėnesio pirkinių - Minglemoose gertuvė

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Minglemoose gertuvė

Minglemoose gertuvė

Minglemoose gertuvė

Minglemoose gertuvė

 

NORIU JOS

 

Dar Grožio gurmanei net nepasidalinus savo atsiliepimu apie Minglemoose gertuvę, aš supratau, kad tai JI - mano svajonių gertuvė. Šiek tiek keista buvo suvokti, kad aš noriu ne naujo drabužio, kosmetikos priemonės, o gertuvės, ir tai turbūt rodo mano šiek tiek pasikeitusį mąstymą apie grožį. Dabar jau itin retai dažausi, sportuoju, stengiuosi sveikai maitintis, ir tai ne tik noras sulieknėti - tiesiog toks dabar mano poreikis. Niekas nepriverčia mąstyti apie sveiką gyvenseną labiau nei vaiko gimimas. Nauja pradžia. Nauja aš.

 

DIENĄ NAKTĮ

 

Su laiku taip pripratau gerti vandenį, kad jo man reikia net naktį. Priprasti reikėjo gal metų. Dabar geriu labai dažnai, o svarbiausia, jaučiu kada noriu gerti. Ne valgyti, o gerti. Gertuvės reikėjo išvengti milijonui puodelių tiek pirmame, tiek antrame namo aukšte, patogiai išsinešti vandens iš namų. Žinoma, treniruočių metų. Ypač noriu gerti po jų. 

 

KUO PATIKO?

 

Taip viena nepaprasta gertuvė tapo svarbiausiu mano akseksuaru visur, kur einu. Kodėl nepaprasta?

Dukrai patiko briedis, man patiko gertuvės dizainas. Pasirinkau mėtinę spalvą, nors dar buvo juoda ir violetinė. Patiko rasti išsamų gertuvės aprašymą bei valymo priedus. Smagu, kad jei noriu, galiu prisidėti vaisių į specialų konteinerį, jei nenoriu, galiu jį išimti išvis iš gertuvės. Labai svarbu buvo, kad gertuvė būtų tikrai sandari. Ji tikrai tokia ir yra, tik reikia tinkamai užsukti. Geležinė rankenėlė garantuoja, kad gertuvė neatsidarys. Pirmą kartą rankoje laikydama gertuvę aš jos nepastebėjau, mažai trūko, kad iš neapdairumo būčiau sugadinusi.

 

VANDUO YRA SKANU

 

Į vandenį dažniausiai dedu paprastą šnypščiąją vitaminų tabletę, kartais prisipjaustau citrinos (klasikinis gėrimas), obuolių, melionų (labiausiai patinka). Tinka bet kokie vaisiai. Naudojant vaisius nugėrus pusę gertuvės vandens reikia vėl papildyti vandens. Geriausia laikyti šaldytuve. Tiesą pasakius, man vanduo skanus ir be vaisių, tad tikrai ne kasdien juos naudoju. Man atrodo vaisius tiesiog geriausia imti ir suvalgyti.

 

UŽKREČIANTIS PAVYZDYS

 

Dukra mato pavyzdį kaip geriu vandenį, ir ji nuolat jo nori. Keista girdėti mamas skundžiantis, kad jų vaikai geria tik sultis. O ar mamos geria vandenį? Rodom pavyzdį, o vaikai viską kartoja, tokia tiesa. Sofija taip mėgsta naudotis mano gertuve, kad aš net galvoju nupirkti jai  jos asmenine Minglemoose. Neabejoju - jai patiktų.

 

REKOMENDUOJU

 

Gertuvė man su atsiuntimu kainavo 17 eurų. Nors iš Minglemoose puslapio parsisiunčiau receptų knygą prisotintam vandeniui gaminti, jos dar nebuvau atsivertusi, atsiversiu tada, kai norėsiu naujo vandens skonio. Labai rekomenduoju šią gertuvę. Tikrai vienas iš geriausių mėnesio pirkinių, nes jį naudoju kasdien.

 

P.S. Vienu metu gertuvė pradėjo leisti vandenį. Galvojau, kas gi blogai. Vėliau supratau, kad arba aš, arba dukra perdėjo dangtelio viduje esantį plastikinį kamštuką ant viršaus. Tad pasimokykit iš mano klaidos. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)