Kas tas CM - GLUCAN ir su kuo jis valgomas?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

DSC 0121

Paskutinį kartą kai apžiūrinėjau, ką siūlo Skincode kasdieninei odos priežiūrai, susidariau norų sąrašą, į kurį pirmu numeriu įtraukiau Skincode Essentials linijos prausimosi želę veidui, skirta mišriai - riebiai, linkusiai į spuogus odai (mano tokia ir yra!), taip pat micelinį vandenį, švelniam veido ir akių valymui (manasis jau baigėsi, o tai didelis praradimas mano odos priežiūroje). Taip pat sąraše paminėjau ir giliai valančią kaukę, kurią ketinu naudoti po sunkios paros darbe (tikriausiai moterys jame ir mažuma). Po jos, atrodo, norisi nusiprausti ir nusišveisti visą kūną, nuplauti nuovargį, nemiegojimą, ir vėl būti gaiviai bei atrodyti gerai. Tas pats ir po vakarėlio. Visos moterys nori būti gražios, nesvarbu, kokį darbą dirbtų, ar ne?


Kodėl Skincode apskritai yra mano norų sąraše? Ne tik todėl, kad šveicariškai kosmetikai niekada neprikiši dėl  kokybė. Daugiau pasidomėjusi sužinojau, kad visuose Essentials linijos produktuose, t.y. jų sudėtyje yra šios kompanijos sukurtas ir užpatentuotas kompleksas CM - Glucan, gaminamas iš kepimo mielių. Tai nėra kažkokia naujiena, bent jau ne XX ar XXI a. Taigi, šis kompleksas yra imuno - aktyvus, o tai reiškia, kad jis yra galingas imuninės sistemos stimuliatorius, galintis kovoti su žaizdomis, uždegimais ar net onkologiniais susirgimais. Kodėl tai svarbu mums, kurioms labiausiai rupi paprasta kasdieninė veido odos preižiūra?

CM - Glucan privalumai:

  • stimuliuoja odos imuninę sistemą, o tai reiškia, kad ji tampa atsparesnė;
  • apsaugo nuo laisvųjų radikalų, o tai reiškia, kad oda lėčiau sensta ir raukšlėjasi;
  • pagreitina ląstelių atsinaujinimo procesą, o tai vėl reiškia, kad oda išliks jauna daug ilgiau;
  • kovoja su senėjimo požymiais (raukšlės aplink akis ir burną, ir pan.), o tai reiškia, kad jau esančios odos problemos gali tapti ne tokiomis didelėmis.

Trumpai tariant, CM - Glucan atstato, regeneruoja, apsaugo ir ramina, ir tai yra geriausias paaiškinimas, kodėl mano norų sąraše visada yra kas nors iš šios šveicariškos kompanijos.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.75 (4 Votes)