Trečia diena Graikijos saloje Korfu: visiška tinginystė

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Kerfyra Korfu Graikijos sala

Kerkyra Graikija

 

Dieną pradėjome tingiai valgydami pusryčius, o vėliau gulinėdami su knyga prie baseino. Mano tipiški graikiški pusryčiai - skrudinta duonelė, sūris, kumpis, graikiškas jogurtas, apibarstytas paprika, o po juo pasislėpę agurkas ir pomidoras. Tikiuosi taip maitintis ir sugrįžusi. Dar niekada nevalgiau tiek daug daržovių kaip čia.

Visa diena nusimatė kiek tingoka, nes vakar su naujaisiais bičiuliais iš Kauno ilgai vakarojome. Pasirodo, mano organizmas jau nepakelia nei vėlyvo gulimo, nei vyno gėrimo, nes šiandien buvau pavargusi ir irzli. Matosi pokyčiai sveikatoje ir ištvermingume traukiant link 30. Dar nenoriu pasenti! Ajajai.

Metas dar kartą patyrinėti sostinę. Senoji ir naujoji pilys atrodo įspūdingai. Tai pilys kaip uolos. Traukėme šalia jų gatvele pažiūrėti į uostą. Norėjome plaukti į Albaniją arba Italiją, tačiau pavaikščioję po privačias kompanijas (čia plaukimas kur nors nėra valstybės rankose) sužinojome, kad plaukimai reti ir brangūs. Mums netinka.

Geriau nusprendėme išbandyti vietinį desertą - balaklavą. Sluoksniuota tešla su riešutų įdaru labai saldi, tačiau keisto skonio. Iš vis visas graikiškas maistas nėra mūsų skonio, ir lietuviško maisto jokiu būdu neišmainyčiau į šios šalies virtuvę. Net jei tai ir įmantrūs desertai. Tiesa, patiko pačioje senamiesčio širdies kavinėje prie kavos atnešti sausainiukai. Dieviško skonio. Jei norite skaniai pavalgyti ar atsigerti kavos, eikite kur daugiausia žmonių, kitaip per daug rizikos suklysti.

Apžiūrėjau Korres kosmetikos pasiūlą vaistinėse. Ji man pasirodė skurdoka, nes vos radau jau seniai norimą įsigyti dušo želę Santorini vine. Verta buvo jos paieškoti, ir ačiū Vivianai už rekomendacijas. Į dekoratyvinę Korres kosmetiką nesižvalgiau, nes jau dabar galiu išdažyti visą pasaulį.

Vakare su draugais vėl ėjome ieškoti krabo milžino. Jis pusiau tikras, pusiau legenda! Taip pavadinome vakarones žiūrint į žybsinčius salos kalnus. Magiška vieta į kurią norisi sugrįžti kas vakarą...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)