Dessata Original Green-Purple plaukų šepetys šukavimuisi be ašarų

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Dessata plaukų šepetys iš topbeauty.lt

 

 

Jau keletą metų ilgaplaukės gali lengviau atsidusti - plaukų priežiūra tapo šimtą kartų paprastesnė, kai grožio rinkoje atsirado lengvi, plastikiniai, nuotaikingų spalvų plaukų šepečiai, kurie nepeša plaukų! Man lengvai iššukuoti savo plaukus yra daug svarbiau nei gražiai pasidažyti! Šiandien pristau savo naująjį žaliai violetinį plaukų šepetį iš Top Beauty.  Tadam!

 

Pasirinkti mes dabar tikrai turime iš ko priklausomai nuo skonio ir poreikių. Tangle Teaser plaukų šepečiai man yra per maži, kad būtų patogūs laikyti rankoje; Macadamia No Tangle šepetys mane iki šiol labai džiugino dėl itin patogios rankenos, lengvo plovimo ir minkštų šerelių, tad praėjusią savaitę nupirkau dukrai rožinį neštis į darželį; na o pati nuo praėjusios savaitės taip pat lepinuosi nauju ryškiu Dessata plaukų šepečiu. Apie jį šiandien pakalbėkime plačiau.

Ispaniški Dessata plaukų šepečiai greitai populiarėja, nes yra optimalaus dydžio. Net nereikia papildomos šepečio rankenėlės, nes ir taip patogu paimti į rankas. Kaip matote užėję ant nuorodos, spalvų deriniai labai patrauklūs, o kai kurie šepečiai net turi dangtelius!

Šepetys vidutinio minkštumo šereliais, kurie šepetyje išsidėlioję keliomis eilėmis ir yra įvairaus ilgio. Būtent tokie plastikiniai šereliai gali plaukus iššukuoti nepešdami. Plastikas yra puikus pasirinkimas šepečiui, nes dėl to jis tampa lengvas. Mūsų rankinėse ir taip užtenka svorio! Šereliai gana stori, be jokių burbukiukų galuose, kaip yra įprasta seniesiems šepečiams, nuo kurių kažkada verkdavau. Visgi aš norėčiau truputį daugiau minkštumo šereliams.

Kai dabar prisimenu, kiek anksčiau vargau su plaukų šukavimu, atrodo neįtikėtina, kaip ilgai turėjome laukti tokių šepečių kaip Dessata. Lyg ir nieko kažko labai ypatingo šepečio modelyje ar išvaizdoje nėra, išskyrus nuotaikingus spalvų derinius, tačiau efektas šukuojant yra nepakartojamas. Plaukų žvyneliai suguldomi, todėl plaukai po šukavimo blizga, galva pamasažuojama, o tai suteikia neapsakomo malonumo. Tiesa, mažajai Sofijai  kol kas toks masažas dar visai nepatinka, tačiau svarbiausia, kad jai nepeša.

Svarbu paminėti, kad šepetys lengvai plaunasi su vandeniu ir skystu muilu. Tai jam nekenkia. Taip pat šaunu, kad galima šukuoti net šlapius plaukus, ir tai yra labai lengva, tačiau vistiek tuo patariu nepiknaudžiauti. 

Pastebėjau, kad ir vyras pamėgo mano ašarų nesukeliančius šepečius. Jis džiaugėsi, kai tokį pirkome ir dukrai. Tai visos šeimos plaukų šepetys, nors ir turime visi savo atskirus! Net mūsų ilgaplaukį šunį šukuojame su panašiu šepečiu, cha cha!

Ar dar reikia įrodymų, kad mums labai patiko Dessata

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)