Tai ko nežinojote apie GHD: robotai testuotojai ir kitos technologijos

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ghd inhair klaipėdoje naujojo sodo 1

 

„Aš žinau, kad nieko nežinau“ - šie žodžiai dažniausiai girdimi iš labiausiai išsilavinusių ir daugiausiai pasiekusių žmonių lūpų. Kažkada juos ištarė Sokratas, o dabar jie tinka tinka vos ne kiekvienai temai, nes, reikia pripažinti, sunku nuodugniai išmanyti kiekvieną aspektą, netgi grožio srityje. Kaip tai susiję GHD arba Good Hair Day - gerų plaukų diena? Prašau skaityti toliau.

Dar visai neseniai sėdėjau su merginomis GHD seminare InHair parduotuvėje Klaipėdoje, Naujojo sodo 1. Galvojau, kokie gražūs visų plaukai. Lietuvės tikrai labai prižiūri save, domisi grožio srities naujovėmis, nebijo jas išbandyti. Kaip teigė seminaro vedėja Asta, GHD gali pasiūlyti tai, kas yra šiuo metu geriausia rinkoje. Bet man buvo svarbu sužinoti kodėl? Kas įeina GHD produktų kainą? Juk turime žinoti, už ką mokame, kai nusprendžiame nepagailėti daugiau, nei esame įpratę? Visada esame viliojami pirkti pigiau... Ar tik marketingas išpučia kainą? Turėjau atlikti papildomą paiešką, nes seminaro metu sunku viską aprėpti - ir pačią kompaniją, ir šukuosenų meistriškumą. Štai kokius rezultatus gavau po nuodugnaus informacijos nagrinėjimo:

 

1 JEI ŽADA SAUGOTI, TAI SAUGO

 

Seminaro metu Asta mums užpurškė ant rankos nuo karščio apsaugančios priemonės ir praktiškai, plaukų džiovintuvo pagalba įrodė, kad papurkšta priemone rankos vieta yra visiškai atspari karščiui. Ar dar gali likti kokių abejonių, kad apsauga nuo karščio yra svarbi? Bent man visos abejonės išsisklaidė, nuo šiol visada prieš džiovindama plaukus džiovintuvu naudoju apsaugą nuo karščio. Visi (jei neklystu) GHD plaukų stilizavimo produktai saugo plaukus nuo karščio ir tai reiškia, kad mums reikia mažiau plaukų priežiūros produktų. 

 

ghd inhair klaipėdoje

 

 

2 TAUPO LAIKĄ IR NERVUS

 

Taip pat matėme, kaip greitai ir lengvai su GHD plaukų stilizavimo prietaisais galima plaukus ištiesinti ar sugarbanoti. Paimi surištą plaukų kaselę, perbrauki su tiesintuvu, ir išeina pačios paprasčiausios garbanos, kurias gali pasidaryti net labiausiai šioje srityje neįgudusi moteris. Garbanos su tiesintuvu ilgiau išsilaiko, tačiau ir yra griežtesnės, nei tarkim su kūginiu garbanokliu. Būtina dar šiltas garbanas prisegti, kad užsifiksuotų jų forma. Natūralumo atsiranda jas praskaidžius pirštais ar tiesiog nuleidus galvą žemyn. GHD prietaisai man iš tiesų įsiminė savo greitu rezultato suteikimu. Minimalios pastangos, maksimalus rezultatas. Plaukai sugarbanojami su bet kuriuo prietaisu per mažiau nei 10 minučių!

 

GHD plaukų džiovintuvai InHair

 

3 NĖRA ILGALAIKĖS ŽALOS

 

GHD prietaisuose nereguliuosime karščio iki begalybės, nes krupščių tyrimų metu, apie kuriuos papasakosiu žemiau, yra nustatyta, kad optimali temperatūra yra 185 laipsniai. Tokia temperatūra garantuoja, kad plaukus nebus kaip nors pakenkta: neišgaruos drėgmė, plaukas nepakeis spalvos ar pan. Tokią temperatūrą GHD renkasi nuo 2001 metų. Ši temperatūra tinka visiems plaukų tipams. 210 laipsnių apskritai yra ta riba, kurios jokiu būdu nevalia peržengti, nes plaukuose prasidės negrįžtami procesai, t.y. jie bus nudeginti. Mažensė temperatūra nei 185 laipsniai taip pat žaloja plaukus, nes garina iš jų vandenį.

 

4 TESTUOJA ROBOTAI

 

Pasidomėjusi daugiau, sužinojau, kad GHD labai didelį dėmesį skiria technologijoms, todėl man pagaliau atsivėrė akys, kodėl produktų ir prietaisų kaina yra tokia, o ne kitokia (pvz., plaukų putos kainuoja apie 30 eurų, plaukų džiovintuvas apie 160 eurų). Pasirodo, GHD tyrimų ir produktų bei prietaisų kūrimo laboratorijoje Kembridže dirba ne tik žmonės, turintys specifinių žinių mechanikos, programų inžinerijoje bei fizikoje, bet ir robotai, kurie prieš prietaisams patenkant į vartotojo rankas, savaites ir mėnesius testuoja juos. Pavyzdžiui, prietaisas tūkstančius kartų numetamas ant žemės, taip tikrinant, kiek numetimų jis atlaikys būdamas žmogaus rankose. Tiesintuvas vis atidaromas ir uždaromas, žiūrint, kiek atlaikys jo žnyplės. Plaukų pavyzdžiai naudojami bandymams patikrinti, ką gali plaukas atlaikyti ir ko ne. Viskas labai rimta, todėl akivaizdu, kad GHD technologijoms skiria labai daug investicijų, todėl man jau nenuostabu, kodėl kaina tokia. 

 

GHD plaukų teisintuvai Inhair parduotuvėje

 

5 GHD YPAČ DIDŽIUOJASI TRIJŲ ZONŲ KARŠČIO TECHNOLOGIJA

 

Sudėtingoms inovacijoms prietaisuose atlikti kartais GHD prireikia net 5 metų, o mažesniems pakitimams ar atnaujinimams - iki 10 mėnesių. GHD ypač didžiuojasi PLATINUM serijos prietaisuose taikoma trijų zonų karčio technologija. Kitos kompanijos naudoja vieną arba dvi kaitinamąsias plokšteles, kai tuo tarpu GHD naudoja tris. Laboratorijoje buvo nustatyta, kad naudojant tris karštis tolygiau pasiskirto po teisintuvą ir nedeginama viena plauko vieta labiau už kitą. 

 

Kokią ateitį mums žada GHD? Žinoma, viskas, kas susiję su technologijomis, tobulės vis labiau. Plaukų priežiūra yra rimtas dalykas, svarbu, kad net siekdamos grožio liktume ir sveikos. Tačiau vartotojai nuolat nori naujienų. Netrukus visai nesistebėsime, kad kompanijos, kuri išgarsėjo „lūpos iš lūpų“, salonas iš salono, prietaisuose bus Wi-Fi, o GHD prietaisuose instaliuotos aplikacijos mums pasakys, kokia mūsų plaukų būklė ir kaip juos tinkamai prižiūrėti. Neįtikėtina? Visai tikėtina, kad tai įvyks labai greitai. Tą žada pati inovatyviausia ir „technologiškiausia“ kompanija plaukų priežiūros srityje, na o mums belieka taupyti.

Remtasi aplankyto seminaro medžiaga ir įrašu apie apsilankymą GHD laboratorijoje.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)