Radau karštų nuolaidų ir naujienų Inhair parduotuvėje Klaipėdoje (atidaromas KERASTASE SALONAS!)

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Inhair parduotuvė Klaipėdoje Blatijos grožio blogas

REF Inhair parduotuvė Baltijos grožio blogas

REF Inhair parduotuvė Klaipėdoje Baltijos grožio blogas

REF Inhair parduotuvė Klaipėdoje Baltijos grožio blogas

 MATRIX Inhair parduotuvė Klaipėdoje Baltijos grožio blogas

 KEUNE Inhair parduotuvė Klaipėdoje Baltijos grožio blogas

 Inhair parduotuvė Klaipėdoje Baltijos grožio blogas

 Inhair parduotuvė Klaipėdoje Baltijos grožio blogas

 Inhair parduotuvė Klaipėdoje Baltijos grožio blogas

 Inhair parduotuvė Klaipėdoje Baltijos grožio blogas

 WATERCLOUDS Inhair parduotuvė Klaipėdoje Baltijos grožio blogas

KEUNE  Inhair parduotuvė Klaipėdoje Baltijos grožio blogas

 

Šią savaitę užsukau į Inhair parduotuvėje Klaipėdoje, nes jau verkiant reikėjo naujos pakuotės REF. Soft Colours tonuojančių, beamoniakių plaukų dažų, kurie man labai pasitvirtino viso nėštumo metu. Apie juos rašiau čia. Juos pasirinkau, nes dažai visai be kvapo, švelnūs plaukams, labai paprasta užsitepti pačiai (net sunku patikėti), nereikia net apsauginio rankšluosčio, o spalva nepaisant hormonų įtakos visada gavosi tokia, kokios tikėjausi. Šį kartą ėmiau tamsesnį atspalvį, tikiuosi labai gražaus rezultato. Tuo pačiu nusprendžiau padaryti jums foto reportažą apie šią savaitę, mėnesį parduotuvėje taikomas nuolaidas bei parodyti į akį kritusius produktus plaukams. 

 

Pirmiausia, tai įėjus pasitinka oranžinių gėlių puokštė. Smagu parduotuvėje beveik visada atėjus rasti pamerkta gėlių. Dar svarbiau, kad randu nuolaidų ir profesionalių plaukų priemonių naujienų. 

 

KARŠČIAUSIA NAUJIENA

 

Svarbiausia naujiena yra ta, kad tuoj parduotuvėje bus atidarytas KERASTASE SALONAS. Šiuo metu ieškomos pačios šauniausios kirpėjos, kurios, kaip aš tikiuosi (šypt), mokės nudažyti man plaukus sruogelėmis ir pagaliau turėsiu vietą, kur galėčiau ramiai patikėti savo plaukus. Bet kur daugiau niekada neekspermentuosiu po paskutinės savo nelaimės pas nepažįstamą kirpėją.  

 

AKCIJOS IR NAUJIENOS

 

1. Čia pat šalia gėlių išsirikiavęs atnaujintas REF asortimentas.

  • Pilki buteliukai: mano šiuo metu naudojama Ultimate Repair linija su ekologišku Murumuru sviestu. Maitina plaukus, o ko daugiau reikia, kai dar žiema nesitraukia?
  • Rožiniai buteliukai: Illuminate Colour linija, skirta dažytų plaukų priežiūrai, su linų sėmenų aliejumi ir ekologiškomis Acai uogomis.
  • Žali buteliukai: Weightless Volume linija, skirta plonų plaukų priežiūraiSu greipfrutinio citrinmedžio ir jojobos aliejais.
  • Šią savaitę taikoma -20% nuolaida plaukus dažančioms kaukėms REF. Colors Boost, kurios taip pat yra naujiena. 
  • Šį menesį taikoma -15% nuolaida REF. plaukų formavimo priemonėms

 

2. Ant kito stalo MATRIX Total Results linijos ir Oil Wonders linija. Esu bandžiusi turbūt visų linijų šampūnų ir kondicionierių mėginukus, išskyrus Oil Wonders. Man patiko! Nuolat naudoju Matrix putas, kurias matote nuotraukoje. Jos šiek tiek pakelia, o svarbiausia, nesuriebaluoja plaukų. Rezultatas - lengvi, formą įgavę plaukai.

 

3. Šį menesį taikoma -15% nuolaida WATERCLOUDS plaukų formavimo priemonėms.

Mane labai sudomino Divine Miracle Oil su nusotabiaisiais flamingais! Aliejus plaukams labai lengvas, neapsunkina plaukų, tačiau juos suminkština, labai skaniai kvepia. Išbandžiau! Svarstau pirkti, nes reikia aliejaus.

 

4. Taikoma -15% nuolaida pilkuose buteliukuose esančiai KEUNE Care Line dažytų plaukų linijai.

 

5. -30% SCHWARZKOPF PROFESSIONAL BlondMe blondinėms skirtai linijai.

 

Tai tiek naujienų. Eikite, drąsiai išbandykite priemones, konsultuokitės, nemokamai išsitirkite plaukų būklę, dalyvaukite seminaruose apie plaukų priežiūrą Naujojo Sodo g. 1, Klaipėdoje arba Vilniuje bei Kaune.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)