5 mano sveikos odos įpročiai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Veido priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

5 sveikos odos įpročiai

 

 

Yra toks labai prancužiškas posakis: GERAI JAUSTIS SAVO ODOJE. Arba kailyje. Odos būklė turi reikšmingą įtaką mūsų išvaizdai. Jei manote kitaip, prisiminkite tą dieną, kai prieš svarbų susitikimą ryte atsikėlėte su milžinišku spuogu ant nosies. Mane prieš gimdymą ilgai kankino hormonai, net grauždavo smakrą, todėl kasdien jaučiau diskomfortą. Ginekologo tiesa buvo, kad problema liausis susilaukus vaikų, bet tada manęs niekas neguodė. Tikriausiai ištikus odos problemoms kaio ir aš puolėte maskuoti jus kankinančius trūkumus, bet galiausiai pamatėte, kad nieko nebus. Tokiomis akimirkomis prisimename, kaip svarbu rūpintis oda, tačiau problemai bent laikinai dingus vėl pamirštame, kad buvome žadėję daugiau pastangų skirti savo odos puoselėjimui. Šiandien noriu pakalbėti apie penketą įpročių, kuriuos išsiugdžiau prižiūrėdama savo odą (šventai tikiu, kad bet kokiam norimam įpročiui išsiugdyti prireiks mažiausiai 28 dienų). Esu ja labai patenkinta - odos būklė nekinta, aš ja džiaugiuosi.

 

sveikos odos įpročiai

 

1 ĄSOTIS VANDENS AIŠKIAI MATOMOJE VIETOJE

 

Oda niekada pakankamai nespindės jei nebus iš vidaus drėgna. Jei negersite pakankamai vandens, odos iki galo nesudrėkins joks kemas. Anksčiau dienos bėgyje net nepagalvodavau, kad turėčiau atsigerti. Man vandens tiesiog netrūko. Keistai žiūrėdavau į mamą, kuri nuolat gerdavo vandens iš pripildyto ąsočio. Vieną kartą pasistačiau tokį ir aš. Paprastai ant mūsų valgomojo stalo nebūna jokių daiktų, todėl ten pastatytas ąsotis atsidūrė tikrame visos šeimos narių dėmesio centre. Stiklinė po stiklinės mane apėmė azartas išgerti vis daugiau, o jausmas, kai iš naujo pildai tuščią ąsotį yra toks įtraukiantis, kad gerti vandenį tampa tam tikra priklausomybe! Įdomu ir tai, kad pradėjus gertis daugiau vandens, kitą kartą, neturėdamas progos atsigerti, jauti, kaip kūnas neigiamai reaguoja į vandens trūkumą. Atrodo, kad imi džiūsti, pradeda skaudėti galvą. Nuolat gerti vandenį (ypač tim atsikėlus ir prieš miegą) yra vienas iš geriausių mano įpročių, kuriuos sąmoningai išsiugdžiau. Prisiminti išgerti vandens padeda ir kompiutrinės programos. Pati naudoju Water Balance. Visos šia proga pakelkime stiklinę vandens. Salut.

 

sveikos odos paslaptys

 

 

2 ROŽIŲ VANDUO BET KURIUO DIENOS METU

 

Rožių vandeniu purškiuosi dažnai tuomet, kai labai daug laiko praleidžiu prie kompiuterio. Paprastai rožių vandenį naudoju ryte ir vakare prieš veido kremą, tačiau sėdėdama prie kompiuterio apsipurškiu veidą beveik kas valandą. Nieko tokio, jei esu ir su makiažu. Jis kaip tik tampašviežesnis! Rožių vanduo atgaivina ir drėkina veido odą, o apsipurškusi jaučiuosi dar ir darbingesnė bei žvalesnė. Patikėkite, dingsta visi miegai. Nepamirškite rožių vandens pasiimti į kelionę lėktuvu arba automobiliu. Vasarą toks vanduo turėtų ypač patikti.

 

odos priežiūra

 

3 VALOMOJI KAUKĖ KARTAIS NET TRIS KARTUS PER SAVAITĘ

 

Grįžusi po darbo (dirbu ne kasdien) visada naudoju valančią veido kaukę. Pastebėjau, kad mano oda tapo daug švaresnė, rečiau kamuoja spuogai. Mano odai drėkinamosios veido kaukės nėra tokios svarbios kaip valomosios. Geriausia, kad profesionalas įvertintų jūsų odos būklę ir pasakytų, kaip dažnai turite valyti davo odą. Rinkitės tokią kaukę, kuri jums patinka labiausiai, rodo akivaizdžius rezultatus, švelniai šveičia, o kvapas sukelia malonius jausmus.

 

odos priežiūra

 

4 NAUJA MITYBA

 

Iš esmės pakeičiau savo mitybą. Dabar dažniausiai valgau daržoves ir vaisius, pilno grūdo makaronus ir košes, kasdien geriu uogų ir vaisių kokteilius, riboju mėsos kiekį. Kad nenorėčiau nesveiko maisto, išalkusi iš rankinės išsitraukiu riešutų ar džiovintų vaisių. Tikiu, kad mityba labai įtakoja odos grožį. Į savo mitybą kiekvieną savaitę įtraukiu vieną du naujus, anksčiau nebandytus maisto produktus. Apribojau saldumynų, cukraus ir kofeino kiekį. Tikiu, kad tai tik pradžia. Stengiuosi išmokti gaminti sveikai. Kasdien stengiuosi išgerti žalios arbatos puodelį, nes ji mažina odos uždegimus.

 

5 APSAUGINIS KREMAS NUO SAULĖS

 

Tai naujas įprotis, kurį netrukus ketinu  paversti savo rutina. Tik atrodo, kad pas mus mažai saulės - net apsiniaukusią dieną mus veikia saulės spinduliai, nuo kurių oda vysta. Saulė yra gėris, tačiau kaip ir visur, svarbiausia saikas. Tikiu, jog kemas nuo saulės padės sulėtinti odos senėjimą. Ką manote apie saulės kremus jūs?

 

Tokie yra penki sveikos odos įpročiai, kurių sąrašą galima tęsti kitais ne mažiau svarbesniais įpročiai. Blogų įpročių sunku atsisakyti, o gerus galime išsiugdyti daug lengviau. Geriausia dovana sau yra rūpinimasis savo vidumi ir išore, nes niekas kitas už mus to padaryti negali. Mylėkime savo odą dabar, tuomet mylėsime ją ir po daugelio dešimtmečių.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (4 Votes)