Išbandžiau įžymybių dermatologo H. Lancerio veido odos priežiūros metodą

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Veido priežiūra

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Lancerio metodas odos priežiūra

 

Labas rytas, aš šiandien ankstyva, nes ką tik praūžė audra, o aš pagaliau esu kupina energijos. Šiandienos svarbiausias planas - išsitraukti dantį. Taip pat noriu vėl daugiau rašyti, tikiuosi nusilpęs organizmas dar kartą nepakiš tam kojos. Atrodo maitinuosi sveikai, tačiau matyt nepakankamai, o gal ilgalaikė miego stoka mane šitaip nusilpino, kad visą žiemą nieko nedariau tik sirgau. Labai ačiū visiems, kurie net man nerašant manęs nepamiršta, rašo, siunčia siuntinius. Esu be galo dėkinga, kad vertinate mano tinklaraštį, kad randate jame ką nors įdomaus sau. Šiandien noriu pakalbėti apie dermatologo Lancerio revoliucioningą odos priežiūros metodą. Na bent jau jis ir dar kelios įžymybės taip mano. O ką manau aš?

Haroldas Lanceris, įžymybių dermatologas, yra giriamas tokių moterų kaip Oprah Winfrey ir Victoria Bechkam. Savo odos priežiūros metodą arbą žingsnius savo knygoje Kaip išsaugoti jaunesnę odą (2015) pristato kaip revoliucinius. Pabandžiau jo metodą sau pritaikyti ir pati, todėl noriu jums papasakoti, ar iš tiesų Lanceris sukūrė kokią nors revoliuciją. Kaip manote, ar gali vienas veido odos priežiūros metodas tikti visiems odos tipams?

Amerikietis dermatologas mano, kad taip, ir visiems be išimties pirmiausia liepia nusišveisti savo odą. Tai jis liepia padaryti todėl, kad laiko išorinį odos sluoksnį arba epidermį vienu iš svarbiausių, nes pro jį kasdien turi prasiskverbti ne viena kosmetikos priemonė. Jei nešveičiame ar nepakankamai šveičiame odą net patys veiksmingiausi kosmetikos ingedientai negali veikti efektyviai ir pilnu pajėgumu. Kaip supratau, Lanceris šveisti rekomenduoja kasdien nepaisant mūsų odos tipo. Tiesa, švelniai.

Tuomet seka odos valymas. Nuolauname nešvarumus ir šveitiklį. Lanceris knygoje, žinoma, reklamuoja savo vardo kosmetikos produktus, tačiau mums jie kol kas yra sunkiai prieinami. 

Dabar kai oda jau pasiruošusi priimti kosmetikos priemones, galime naudoti serumus ir kremus.

Lancerio knyga

Kaip matote, Lanceris savo metodą laiko revoliuciniu dėl to, kad pirmoje vietoje iškeliamas šveitimas, kaip svarbiausias odos priežiūros etapas norint sulėtinti odos senėjimą. Kadangi mano veido oda nėra jautri ar probleminė, bet šiuo metu yra garsiai kalbama apie mikro šveičiamųjų žalą mūsų odai ir aplinkai (dalelės nesuyra) nuspendžiau šveisti savo odą ne kiekvieną, bet kas antrą dieną. Galiu pripažinti, kad šveitimas tikrai yra labai svarbus odos priežiūros žingsnis, bet ne labiau svarbus nei valymas ar maitinimas. Tiesa, kad kosmetika nušveistą odą veikia geriau, bet jei praleistume kurį kitą iš trijų žingsnių, greitai sulauktume odos problemų. Mano odai kiek pakoreguotas Lancerio metodas tikrai tinka, nes ji riebi, o po šveitimo tiesiog švyti, tampa švari, pastebėjau, kad dažniau šveičiant nėra galimybės atsirasti spuogams. 

Lancerio metodas jau tikrai nėra revoliucija, o seniai žinomos tiesos. Šveitimo, kap ir valymo bei maitinimo reikalingumu galima įsitikinti jau iškart po procedūros. Nemanau, kad yra esminis skirtumas sukeičiant veido valymą su šveitimu, tačiau tikiu, kad svarbiausia atkeipti dėmesį į savo odos poreikius. Kasdieninis šveitimas tikrai nepatiks jautriai, kapiliarų turinčiai odai, galbūt labiausiai tiks riebiai ar normaliai. Pabandykite ir jūs sau pritaikyti Lancerio trijų pakopų metodą. Lauksiu įspūdžių.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)