Mano veido priežiūros formulė

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Veido priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

mano veido priežiūros rutina

 

Jau seniai norėjau papasakoti apie savo veido odos priežiūros rutiną, tačiau vis nebūdavo laiko, nors ir nuotraukos jau seniausiai padarytos. Šią rutiną taikiau visus 7 nėštumo mėnesius. Pirmuosius mėnesius atrodė, kad oda labai jau nori tapti spuoguota ir negraži, todėl nusprendžiau, kad turiu rasti sau tinkamiausią formulę išvengiant spuogų. Man pavyko iš pirmo karto atsitiktinumo dėka.

 

Svarbiausiais veido priežiūros produktais daugiau nei pusmetį man buvo netyčia atrasti MARBERT kompanijos produktai. Pirmiausia išbandžiau veido losjoną - valiklį riebiai odai - jis man ideliai tiko kaip paskutinis veido odos valymo žingsnis. Vėliau nusprendžiau, kad turėčiau išbandyti ir prausiklį, kuris taip pat labai patiko. Kvepia arbatmedžiu, labai patogus dozatorius, paspaudus virsta putomis, nedžiovina odos. Abi priemonės ne tik apsaugojo mane nuo spuogų, bet ir nesugadino odos. Taip, sudėtyje yra alkoholio, kuris, sako, neigiamai veikia odą, bet priemonės išsprendė mano problemą, matomų neigiamų pokyčių odoje nesukėlė, man to tikrai užtenka. Putos skaniai kvepia, kai tuo tarpu losjonas tikrai atsiduoda alkoholiu, kas turėtų būti patobulinta. Šias priemones dažniausiai naudojau ryte ir vakare.

BIODERMA Sebium kreminis prausiklis netiko mano vyro sesei, kurios oda mišri, nes ją džiovino, tačiau labai tiko man, riebiaodei. Kompanijos produktai neblogi, tik reikia rasti tinkamiausius savo odai. Pas mane jie atsiranda kitų žmonių dėka.

Vieną kartą per savaitę šveičiu odą PUPA kreminiu šveitikliu - jis kaip baltas kremas su šveičiamosiomis dalelėmis, neputoja. Man patinka viskas jame.

Nuotraukose matote, kad naudoju dvigubai didesnius vatos diskelius nei įprastai. Išbandžiusi šį dydį praėjusiais metais taip ir negrįžau prie įprasto. Taip pat matote mano vieną svarbiausių makiažo valymo priemonių - nerafinuotą kokosų aliejų. Kai prisimenu, kiek anksčiau išleisdavau makiažo valymo priemonėms...Pasirodo kokosų aliejus man yra vienas efektyviausių tušo valymo priemonių ir pats pigiausias viso veido valymo būdas turint omeny, kuriam laikui užtenka to aliejaus. Taip pat manau, kad kokosų aliejus neleidžia išdžiovinti odos tolimesniuose mano veido švarinimo žingsniuose: veido prausiklis, valymas miceliniu vandeniu arba losijonu nuo spuogų. Trys žingsniai, ir viskas. Jokių spuogų ryte.

Ryte veido kremo nenaudoju, nes makiažas nuplaukia, tik kartais paakių kremą. Nuotraukoje matomas iš Natura Siberika neblogas, tačiau man nepatiko, kad viduje esanti pipetė prastai įtraukia kremą, taip pat nepatiko kvapas - man jis per stiprus, ne itin malonus.

Vakarais visada naudoju veido kremą. Man labai patinka L'ERBOLARIO, taip pat Skincode, Zepter (šie, tiesa, brangoki): kvapai, indeliai, kaina, prieinamumas. Gerai drėkina odą. Kiekviename kreme yra skirtingų augalų ekstraktų, na o kokį kremą pasirinkti, tikriausiai geriausiai patars konsultantė, aptarusi jūsų lūkesčius ir išsiaiškinusi odos tipą. Mano oda riebi.

Gerti aliejus yra vienas iš geriausių būdų aprūpinti odą reikiamomis medžiagomis - ji neišsausėja, kaip ir susitvarko nagų odelės, pagerėja virškinimas, nuo kurio priklauso ir odos grožis. Vienas pigiausių ir vertingiausių aliejų, kuris mums ranka pasiekiamas  yra linų sėmenų aliejus. Tai A, E, K, B vitaminų šaltinis. Siūlau jums daugiau pasidomėti. Tik skonis jo labai šiaip sau...Kartais valgau ir kokosų aliejų, vaikui perkų šaltalankių uogų iš vaistinės, tačiau jis daug brangesnis už linų sėmenų aliejų, bet ir skonis daug geresnis. Kad ir kokį aliejų pasirinktume, svarbiausia, kad jis apskritai būtų mūsų maitinimosi racione.

Kaip prisiminti gerti vandenį? Aš jo niekad nepamirštu būdama su vaiku - neperkame vis naujo butelio, bet prisileidžiame namuose, išgeriame tikrai daug abi. Svarbiausia kad vanduo visada būtų šalia, namuose geriausia ant valgomojo stalo ąsotyje.

Visus šiuos mėnesius džiaugiuosi oda be spuogų. Taip, man jau šiais metais trisdešimt, tai, aplink akis yra raukšlelių, tikriausiai nuo naktinio darbo, tačiau bendrai įvertinus odos būklę, aš ja džiaugiuosi. Didžiausia problema man turbūt būtų tie nelemti spuogai, kurie, nepamirškite, dažniausiai atsiranda dėl hormonų įtakos...

 

mano veido priežiūros rutina

mano veido priežiūros rutina

mano veido priežiūros rutina

mano veido priežiūros rutina

mano veido priežiūros rutina

mano veido priežiūros rutina

mano veido priežiūros rutina

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)