Durance patalynės kvepalai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Durance kvepalai pagalvėms

 

Durance patalynės kvepalai

 

 

Patalynės kvepalai skamba kiek patetiškai. Ne pirmo būtinumo, bet sielą pamaitina. O Durance tikslas yra mus priartinti prie gamtos, supažindinti su Prancuzijos kvapais, į namus įnešti šiek tiek to krašto elegancijos. Ar jiems  tai padaryti sekasi?

 

Turbūt daugelis pripažintumėt, kad nesvarbu, kokia yra mūsų materialinė padėtis, yra tam tikra daiktų kategorija, kur rikiuojasi viskas, ko patys niekada nepirktumėm sau, tačiau gavę visada nustembame, džiaugiamės ir dėkojama. Žinoma būna, kad ir nukišame giliai į spiną, tačiau aš stengiuosi viską vienaip ar kitaip naudoti. Būtent šiai kategorijai priklauso ir pagalvių kvapas. Kiek nereikalingas daiktas, tačiau koks malonumas po sunkios dienos padėti galvą ant kvapios pagalvės!

Būtent šis purškiklis buvo draugės dovana, kuri į elegantišką dovanų maišelį dar pridėjo LUSH duonos muilą Movį bei mergišką suknelę Sofijai! Nuostabios dovanos! Kvepalai vidutiniškai saldūs, tačiau neerzina, nes kvapas nebanalus. Jei manysime, kad pagalvių kvapas tinkamas tik pagal paskirtį, gali būti, kad toks purškiklis taps nenaudojamas greičiau nei ateis vasara, tačiau aš juo kvepinu ir savo spintoje kabančius drabužius bei patalynę! Tai smagus ir daug laiko neatimantis ritualas. Jei kvapas patinka, nieks nesutrukdys juo pasipurkšti ir save! Tiesa, niekaip nesuprantu, kuo šis purškiklis kvepia. Išmečiau dėžutę, o internete informacijos nerandu.

Panašų purškiklį turi ar turėjo ir L'Occitane, bei kitos į mūsų namų buitį įsilieti kandidantuojančios kompanijos. Durance butiką rasite Panoramoje, jų namų kvapai - gėlės yra nuostabaus grožio. Man labiausiai kompanijos grožybes namams ir kūnui tyrinėti patinka Kristianos ir Kosmados parduotuvėse - čia daug visko ir prekės apgalvotai išdėliotos. Durance yra idealus pasirinkimas vertinantiems kokybiškas ir išskirtines dovanas.

Kada paskutinį kartą kam nors dovanojote namų kvapą?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)