Namų dekoras: rudens vaišių karalius moliūgas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

moliūgo panaudojimas namų dekore

Moliūgo panaudojimas namų dekore

 

 

 

Vakar buvo Helovinas, kurį abi su Sofija atšventėme parke spardydamos geltonus lapus ir besimaudydamos jų krūvose. Kiek džiaugsmo panelei kristi į lapų pilį! Merginai padariau rudenišką fotosesiją, nes jau senokai buvau įamžinusi jos pasikeitimus. Vos spėk gaudyti, kaip greitai keičiasi jos veido bruožai ir elgesys. 

 

Grįžusi namo gana ilgai galvojau, ar noriu aš močiutės užaugintame moliūge, kuris atkeliavo net iš Dzūkijos, padaryti kreivą šypseną ir akis, o išskobusi vidų jame įstatyti žvakę. Supratau, kad tai visiškai ne man! Užvilkau moliūgą į antrą aukštą, pagarbiai apvaliau šlapia, saulėgrąžų aliejumi sudrėkinta servietėle, ir patupdžiau ant svečių kambario palangės. Pagalvojau, kad gražu, bet pavojinga Sofijai, o gal ir pačiam radiatoriui apačioje, tad moliūgą vos ne vos užkėliau ant Sofijos komodos. Galvoju, ar nesuluš? Tada moliūgas galiausiai rado vietą ant grindų, o tai suteikė dukrai daug džiausmo. Vis prieina, paglosto, pakrapšto. 

Džiaugiuosi nepasirinkusi klasikinio moliūgo panaudojimo varianto. Nors žmonės jį panaudoja labai kūrybingai. Kaip ir kitas rudens gėrybes. Fantazijai stipriai pasireikšti kol kas neleidžia smalsus Sofijos amžius.

Netrukus iš moliūgo virsime tirštą sriubą, niamu niamu, tačiau kaip gaila prapjauti... Beje, esu be galo dėkinga močiutei, kad net neturėdama sveikatos darbuojasi darže.

O jūs ar naudojate rudens gėrybes namų dekorui?

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)