Liūdnos išduotos akys laukia tavo gerumo

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Jorkšyro terjeras

Jorkšyro terjeras

Jorkšyro terjeras

Jorkšyro terjeras

 

Na ką, aš šiek tiek sergu, o kai sergu, visiškai negalvoju apie kosmetiką, todėl šiandien noriu pasidalinti kiek kitokiu nei įprastai įrašu. Kalbėsiu apie savo augintinį Fuksą, šunišką atsidavimą, galimybę kažkam padėti...

 

Kai man blogai ar gerai, esu tikra, kad visada šalia manęs bus Fuksas. Šuo žmogaus gyvenime yra kažkas nepakartojamo, ir džiaugiuosi, kad mano vaikas jau nuo mažų dienų turi savo šuniuką, juo rūpinasi. Labai gaila, kad daugelio žmonių gyvenime šuo yra niekas. Pilnos prieglaudos liūdnų akių, išduotų žvilgsnių...Kaimynė kažkada savo šunį pakorė...Jeigu tik galite, padėkite bent vienam tokiam išduotam padarėliui, ir jis jums atsidėkos visišku atsidavimu, kurio niekada nesulauksite iš jokio žmogaus!

Kai buvo pilna sniego, nusprendžiau padaryti keletą Fukso nuotraukų, nes prisipažinsiu, sau dažnai priekaištauju, kad jam skiriu per mažai dėmesio. Nuo tada kai gimė Sofija, ji tapo numeris vienas, o Fuksas...Fuksas galima sakyti yra pirmas mūsų su Mantu vaikas. Prieš kokius aštuonis metus, dar būdami studentai, po pirmų draugystės metų nusprendėme pereiti į kitą etapą, susimetėme pinigų ir iš Vilniaus užmiesčio kepurėje parsivežėme mažą šuniuką, kuris jau tada buvo nuo savo šeimos atsiskyręs. Galvojome, kad gal vėliau viskas pasikeis, tačiau Fuksui augant jis taip ir nepriėmė kitų šunų. Keistuolis Fuksas. Vieną kartą vos nenumirė...Buvo sunkiausiais ir geriausiais mūsų su Manto buvimo kartu momentais!

Nieko neprastesnis, o gal net kai kuriais atžvilgiais pranašesnis, yra močiutei iš globos namų mūsų prieš porą metų paimtas Pūkis. Pūkis nuotraukoje buvo pavadintas Baisiala, nes net nebuvo panašus į šunį. Kaip jis atsiskleidė pas mano močiutę...Gyvena lepinamas kaip karalaitis! Pats nuostabiausias mano matytas šuo! Dažnai žmonės klausia, ar veislinis. Mano mama neapsakytai jį pamilo, taip, kaip ir Fuksą. Mes taip pat.

Jei dabar atsukčiau laiką atgal, nepirkčiau šuns, nes pilnos prieglaudos pačių nuostabiausių akių! Visai nenoriu pasakyti, kad gailimės pirkę Fuksą. Noriu tik pasakyti, kad tada net į galvą neatėjo mintis apie prieglaudą. Taip pat noriu pasakyti, kad dėl žmonių niekada nesi tikras, tačiau dėl šuns... Jis visada bus šalia, atleis, jei skirsi per mažai jam laiko. Žmonės šiuo atžvilgiu ne tokie pranašus. Išgelbėkime bent vieną žmogaus draugą ir pamatysime, koks didelis šis mažas gerumo aktas gali būti! Nesvarbu kokia šuns veislė, jie visi vienodi. Mylintys.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)