MUILO NAMŲ RANKŲ DARBO SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖS

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Muilo namų sojų žvakės

Muilo namų sojų vaško žvakė MANGO

 

Be jokių kalbų tai yra pačios geriausios mano turimos žvakės ir vienas geriausių mano paskutinių pirkinių. O DAR! Muilo namai niekama manęs nenuvylė, ar produktas buvo gautas testuoti, ar jį pirkau pati. Rankų darbo muilai tiesiog fantastiški, o žvakės nė kiek neatsilieka, gal net lenkia. Ką jau reiškia vien tai, kad viskas pagaminta rankomis! Tiesą pasakius, galėčiau supirkti visus kompanijos muilus, lūpų balzamus, levandų maišelius, žvakes, nes viskas mane itin traukia, pagaminta tikrai labai kokybiškai, mūsų šalyje, o produktai turi kažkokią gerą aurą, lyg jaučiasi, kad į juos įdėta daug širdies. Šį kartą noriu jums pristatyti nuostabiausias kada nors turėtas žvakes.

Pasirinkau savo miegamajam didžiausią, apie 200 g. sveriančią nuostabiai saldaus ir stipraus kvapo MANGO žvakę, kuri kainuoja 12 eurų. MOJITO žvakę ketinu kam nors padovanoti įkurtuvėms (o jos jau greitai nusimato). Žvakė tikrų tikriausiai kaip niekas kitas mane teigiamai nustebino. Net negalėjau pagalvoti, kad net nedeginama žvakė kambaryje gali skleisti tokį stiprų kvapą (sudėtyje be ekologiško sojų vaško yra kvapiojo aliejaus). Vos tik įėjus jaučiasi švelnus mango kvapas. Ką jau kalbėti, kai žvakė yra deginama. Kuo ilgiau degi, tuo kvapas darosi intensyvesnis, todėl žvakę deginu kuo trumpiau. Jos degimo laikas yra apie 50 valandų, nenuostabu, nes sojų žvakės dega dvigubai ilgiau nei paprastos.

Jau nekalbant apie ilgam kambarį pripildantį žvakės kvapą, žvakė yra sveikas ir stilingas pasirinkimas. Visų pirma, visi turbūt žinome, kad įprastos mums žvakės deginamos kenkia aplinkai ir žmogui, kai tuo tarpu sojų vaškas deginamas neišskiria suodžių. Antra, stikliniame inde persimato gelsvas vaškas, o pati žvakė atrodo paprastai, bet stilingai. Net knatas atrodo išskirtinai. Tikrai nepasakysiu iš ko jis pagamintas, bet akivaizdu - jis taip pat natūralus.

Kažkada skandinaviško stiliaus parduotuvėje nupirkau draugei dvigubai brangiau kainavusią sojų žvakę, kuri uždegus pradėjo baisiai rūkti. Šį kartą neabejoju, kad daugiau nebandysiu - Muilo namų žvakės yra geriausias pasirinkimas namams ir draugams. Tai puiki dovana, iškart paruošta įteikti draugui, o siuntimas užtrunka vos porą - trejetą dienų. Tikrai verta palaukti. Išbandę paminėsit mano žodį.

Aš labai palaikau Muilo namų veiklą ir tikiuosi, kad jie gyvuos dar labai ilgai, džiugindama savo rankomis kurtasi produktais mane ir mano artimuosius ir jus. Pirkau ir pirksiu savo mėgstamiausius gaminius.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.50 (1 Vote)