Kokias keisčiausias gėles esate gavę?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

keisčiausios gautos gėlės

 

Vyriškoji giminė dažnai nustemba, kai pasakau, kad nekenčiu rožių. Man jau geriau jokių gėlių negauti, nei gauti rožių, kurios man atrodo, kaip pačios banaliausios gėlės, ir dar negražios. Ar vyrui, dovanojančiam rožes, trūksta fantazijos? Žinot, patirtis sako, kad taip. Yra tūkstančiai gėlių veislių, bet vyrams kažkodėl egzistuoja tik viena. Juokauju, žinoma, perdedu, ir vyrų, ir moterų yra skirtingų, ir labai gerai, kad su skirtingais skoniais. 

Mano vyras žino, kad gėlių dažnai gauti aš nenoriu, o jei jau gauti, tai tikrai ne bet kokių. Jei tingite stengtis, ir norite mane pradžiuginti, dovanokite saldainių, cha cha.

Vieną dieną, turbūt tai buvo kažkokia proga kaip Valentino diena, aš iš panačios operos, vyras padovanojo štai tokias dekoratyvines pienes. Dar dabar po metų ar dviejų žvelgdama į nuotrauką galvoju, iš kur jis jas ištraukė, nes aš pat tokių niekada niekur nemačiau pirkti! Net internete nerandu, nežinau tikrojo pavadinimo, o vyras neatsimena. Šias gėles vadinu keisčiausiomis ir įsimintiniausiomis gėlėmis, kokias esu gavus. 10 balų vyrui už išradingumą, o aš jau laukiu kito karto, kada gausiu keistų gėlių, nes gėles dievinu, tiesa, geriau neskintas ir augančias laukuose...

Kokios buvo jūsų gautos keisčiausios gėlės?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 3.00 (1 Vote)