Ruduo: spintos revoliucija

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

SPINTA

 

RUOŠIU SPINTĄ RUDENS SEZONUI

 

Mano sieninė spinta buvo paskutinė namų vieta, kuri liko nesutvarkyta atsikrausčius į naujus namus, todėl ten atsidūrė ir du siurbliai, Sofijos pampersai bei vyro drabužiai, bei bala žino kas (kai susitvarkiau, sužinojau). Vis žiūrėdavau į vargšę spintą ir galvodavau: na kada gi išauš metas, kai ji atrodys taip, kai noriu. Pagaliau tokia diena išaušo! Ir štai aš viską tempiu iš spintos, valau, kabinu, dėlioju, kol rezultatas yra toks, kokio jau seniai tikėjausi.

 

 

kaip susitvarkyti spintą rudeniui

spintologija rudeniui

blogerės spinta

 

SPINTOS REVOLIUCIJOS EIGA

 

  1. Viską išimu. Pirmiausia viską ištraukiu ir sumetu ant lovos, kad galėčiau visą spintą išvalyti. Jau dabar aišku, kad siurbliai keliaus į jiems tinkamesnę vietą, Sofijos ir Manto rūbai – į jų atskiras spintas, o mano rūbai bus – surūšiuoti į kategorijas.
  2. Išvalau spintą. Spintai valyti naudoju šluostę ir Naujosios Barmunės kavos eterinį aliejų, kuris veikia kaip kavos puodelis - tonizuoja. Visa spinta pakvimpa kaip kavinė, o tai dar geriau nuteikia tokiam dideliam darbui kaip seniai tvarkytos spintos revoliucija.
  3. Atrenku rūbus rudeniui. Kaip jau minėjau, Sofijos ir Manto rūbai bei daiktai jau iškeliavo į jų spintas, o aš savuosius suskirstau ir sudedu pagal tris grupes: TAIP, GAL ir NE. TAIP reišia, kad nė kiek neabejoju, kad tuo rūbus vilkėsiu rudenį, GAL reiškia, kad dėl tos grupės rūbų abejoju ir jiems duosiu pereinamąjį laikotarpį savo spintoje - mėnesį. NE reiškia, kad 100% žinau, kad tos kategorijos rūbų nevilkėsiu net jei man prie smilkinio priremtas pistoletas (gal per žiauriai aš čia, cha cha?), todėl tuos rūbus sudedu į atskirą maišą, ir dovanosiu juos draugėms arba labdarai (greičiausiai šis variantas tinkamiausias). Rankinės ir šalikai keliauja į kolidoriuje esančią spintą, kad visada būtų po ranka prieš išeinant.
  4. Sukabinu ant pakabų. Gražiausiai atrodo medinės vienodos pakabos, todėl tokias jau seniai esu pasirinkusi (tikriausiai turiu atsiprašyti kitų šeimos narių, kad jiems liko skirtingos). Viską stengiuosi sukabinti pagal spalvas ar raštus. Taip pat stengiuosi drabužius kabinti deriniais, kad niekada nereikėtų sakyti, kad nėra kuo rengtis. Kelios vasariškos suknelės ir marškinėliai dar lieka spintoje, nes tikiu, kad sulauksime gražios bobų vasaros. Ten atsiranda nauja rudeninės spintos karalienė - NEXT mėlyna dirbtinės odos striukė, bei kiti keli nauji drabužiai, tačiau pagrindas - tai kas sena, bet dar vis tinkama nešioti.
  5. Sudedu į lentynas viską liko. Man pasisekė, nes sieninėje spintoje yra ir gana erdvios lentynos, kuriose sudedu džinsų, megztinių ir marškinėlių eiles, pižamas, naktinukus ir namų drabužius. Taip pat ten atsiduria ir mano papuošalų dėžutės, Skincode dovanų maišeliai su mažmožiais, kompiuterio lenta su ūsais iš Tiger, PUPA Milano ir kitos kosmetinės, kuriose galima rasti nenaudojamų raktų, vizitinių ir pan. Ten prisiglaudė ir paskutinis mano mėgstamiausio britiško GLAMOUR žurnalo numeris, kurį perku labai dažnai.

Jausmas susitvarkius spintą ir ją paruošus rudeniui yra nepakartojamas. Gailiuosi tik vieno - kad spintos nesusitvarkiau tik atsikrausčiusi. Prisipažįstu, spintos tvarkymas nėra vien tik malonumas, jeigu drabužių daug. Gera muzika ir eteriniai aliejai gali palengvinti šį darbą.

http://baltijosgrozis.lt/sportas/sveikata/56-savaitgalis-kaip-gerai-pasiilseti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.75 (2 Votes)