Nebijoti savęs paties

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 

 

Angelina Jokie be makiažo komentaras

 

 

Šiam įrašui mane įkvėpė žaibiškai po internetą pasklidusi Angelinos Jolie žinia savo gerbėjams, kad esame gražūs tokie, kokie esame, kad gražiais mus padaro ne makiažas, tinkamai parinkti drabužiai, karjeros aukštumos, o mūsų unikalus aš, mūsų asmenybė, talentas, tarnavimas kitiems, aistra gyvenimui, buvimas šiame pasaulyje nedarant žalos kitiems žmonėms, bei begalė kitų dalykų.

 

Nuotraukoje matome žymę aktorę be makiažo, šukuosenos, nepasipuošusią. Ji atrodo taip, kaip bet kuri iš mūsų be visų išorinių atributų, kuriuos pasirenkame naudoti tam, kad gyvenime lengviau pasiektume savo tikslų. Kai kam natūraliai atrodanti aktorė gali pasirodyti negraži, net atstumianti, kai kas vis tiek žavėsis jos grožiu, rems jos šia nuotrauka skleidžiamą žinią, tačiau neg ne tai svarbu. Manau aktorei svarbu jos gerbėjai, kad ji ir toliau gautų puikių vaidmenų ir vaidintų geriausiuose filmuose, bet realiai ar jai yra svarbi mūsų nuomonė. Ji nepažįsta nei besižavinčios Jurgitos, nei besibaisiančios Jolantos, nei abejingos Ievos. Žinodamas kas esi iš tikrųjų viduje, ne išorėje, yra tai, kas mus daro stipriais, tokiais stipriais, kad nesvarbu, kas ką galvoja realiai mūsų net nepažinodami. Deja, bet jau seniai visiems žinoma, kad kituose pastebime tas savybes, kurias patys turime, netoleruojame tokių silpnybių ir netobulumų, kuriuos turime patys, pavydime to, ko patys labai norėtume turėti, tik turbūt niekada viešai to nepripažinsime.

Matote mano įrašus, skaitote mano mintis, mane teisiate, gal paslapčia kritikuojate, gal žavitės ir norite panašaus gyvenimo, kopijuojate arba esate išvis abejingos. Visa tai nieko neturi bendro su tikrąja manimi, nes kokia aš esu žinau tik aš pati ir saujelė žmonių, kuriuos galiu suskaičiuoti ant rankų pirštų. Neteisk, nekritikuok, nebūk kitam ir abejinga, ir su Tavimi nebus taip elgiamasi. Leisk kitam būti savimi ir pati tokia būk. 

Savo skaitytojoms linkiu visada būti savimi ir turėti stiprią asmenybę, kuri užklupus negandoms mums bus geriausia pagalbininkė. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)