5 pažadai naujai savaitei

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

žurnalas laima grožio blogas

 

Gera savaitė turi būt šiek tiek suplanuota! Šiandien aš su malonumu galvoju apie naują savaitę, nes žinau, kad ji bus tiesiog nuostabi. Iš kur žinau? Na, aš taip noriu, vadinasi taip ir bus. Požiūris teisingas, todėl pradedu žadėti naujai savaitei tai, ką ketinu išpildyti, tai, kas man labai svarbu, tai be ko savaitė nebus savaitė. Linkiu jums gražios ateinančios savaitės ir dalinuosi pažadais. Ką pažadate sau jūs, brangios skaitytojos?

 

1 LABAS RYTAS, KOŠE, SENA MEILE (AHA...)

 

Įpročiai yra labai gerai, tačiau blogas įprotis yra kaip kokia rakštis - sunku atsikratyti, vos tik leidi jam tapti tavo kasdienybe. Paskutiniu metu tik atsibudus ryte pirma mintis - noriu kavos. Nebet kokios kavos, o pagamintos mokos kavinuke. Taip pripratau ryte gerti tik kavą, kad daugiau nieko nereikia. Pusryčiai, kokie pusryčiai? Juk išgėriau kavos. Šitas įprotis yra visiška nesamonė, todėl pasižadu sau ateinančios savaitės rytus pradėti nuo super košės - avižinės! Su šaldytomis uogomis ir medumi. Mmm...

 

2 PASIILGAU TAVĘS, TRENERE

 

Sportas taip pat yra įprotis. Visai nepastebėjau, kaip jis tapo jau ne kankyne, o savaime suprantamu dalyku mano gyvenime. Nesportuodama jaučiuosi labai blogai, atrodo, kad šonais pradeda lipti riebalai, šlaunys patrigubėja, jau nekalbant apie prastą nuotaiką. Praėjusią savaitę sirgau, buvau išsekusi, tačiau nuo antradienio grįžtu į treniruotes. Pasiilgau savo trenerės!

 

3 INVESTICIJA, KURIOS NIEKAS NEMATO, NET TU PATS

 

Reikia susiimti. Aš rūpinuosi savo sveikata, jei tik yra kokių blogų įtarimų, tuojau pat žygiuoju aiškintis pas šeimos daktarę. Tačiau yra viena sritus, kurią esu siaubingai apleidusi, tačiau tik dėl vienintelės priežasties. Na kodėl dantų taisymas kainuoja milžiniškas sumas? Blogiausia, kad sumokėjęs tu nematai už ką sumokėjai. Realiai, nieks nemato tavo investicijų į dantis. Tai siaubinga, tačiau savaitės pažadas yra pagaliau pradėti investuoti į dantis. Ak, kaip nenoriu, bet teks.

 

pusryčiai grožio bloge

 

4 ATAUGUSIOS ŠAKNYS IR ŽILĖ UODEGOJ

 

Jau bijau ir sakyti, kad savaitgalį važiuoju į Vilnių, nes štai ims ir nepavyks, kaip dažnai nutinka, tačiau aš planuoju, o tegu Dievulis juokiasi. Privalau nusidažyti plaukus prieš įžengdama į draugės namus, nes ji didžioji ataugusių šaknų ekspertė. Vos tik pamato, iškart nenutylės. Nesu blondinė, tačiau šaknys vistiek šiek tiek matosi. Ir ne tik jos. Užvakar išvydau du žilus plaukus! 

 

5 O, MANO IŠSVAJOTASIS PARYŽIAU!

 

Kelionės  man pramušė galvą! Jau žinote, kad keliausiu savaitei į Romą, tačiau to dar negana. Aš nepaliaujamai noriu į Paryžių. Prasitariau draugei, pasirodo ji jau turi užsakiusi du dviviečius kambarius. Ir kaip tik per mano vasaros atostogas. Prasitariau vyrui, pasirodo ir jis svajoja aplankyti meilės miestą! Ar dar reikia ką nors sakyti? Planuoja kelių dienų kelionę į Paryžių! O lia lia! 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)