Baltijos grožio blogo vasara: pašnekesiai apie nieką ir viską

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Baltijos grožio blogo vasara

 

Kur eičiau, ką bedaryčiau, galvoje visą laiką tinklaraštis ir jūs. Jūs neįsivaizduojate, kaip aš jūsų pasiilgstu. Jūs esate kiekvieną dieną mano galvoje! Tikrai taip, visai nesumeluota. Kiekvieną iš jūsų įsivaizduoju, galvoje turiu mintį, kad esate be galo gražios, išsilavinusios, elegantiškos ir svarbiausia, turtingu vidumi. Taip norėčiau su visomis jumis vieną dieną susitikti ir pasižiūrėti, ar spėjimas, kokia yra mano skaitytoja, pasiteisino.

Parduotuvėje kraunu prekes į vežimaitį, o mane persmelkia mintis, kad aš jau seniai rašiau savo tinklaraštį. Greitai perbėgu telefone per elektroninį paštą, kuris man puikiai primena, kad daug kam nespėjau padėkoti už siuntinius ir visada kirba mintis, ar užtenka padėkoti vieną kartą. Instagram primena, kad seniai ten lankiausi, o Facebook irgi neatsilieka, kviečia skelbti naujienas. Teroristai! Turiu aš, turiu sąžinę.

Pagalvoju, ar kam įdomu, kad man didžiausia naujiena, kad Sofija jau moka ištarti mandrų žodžių, lengvai susikalbame, kad netrukus laikysiu sporto ir šaudymo normatyvus darbe, ir kad dabar turiu jiems kaip paklaikus ruoštis, nes prieš tai tingėjau ri nebuvo kada. Boring. Nu tikrai labai įdomus gyvenimas kito akimis, bet man jis pats geriausias, tai pagalvoju, gal ir jums patiktų šį tą žinoti. Kasininkė jau sumušusi prekes, o Sofija kiaušinius į vežimėlį įmetė ne ta puse. Pardavėjai pasigiriu dukters pasiekimu - pfu, tik vienas sudužo. Super. Lidl kasininkės labai fainos.

Grįžusi namo dėlioju galvoje mintis, ką aš jums papasakočiau, tačiau atvažiuoja svečių, o kaip tik oras geras, norisi su Italijoje pirkta suknele iš Intimissimi lėkti prie jūros, nes šiltas dienas lengva suskaičiuoti, o atrodo, kad vasaros niekada nebus gana. Gali būti, kad suknelės kitą dieną neteks užsidėti.

 

 

arbūzas Lidl grožio bloge

 

 

Kitą dieną su vyru nusiperkame lauko kėdes ir gultus, ir šypsodamiesi iš pasitenkinimo kertame arbūzą. Ateina ką tik pamiegojusi ir sukaitusi Sofija, sėda valgyti kartu arbūzo. Prasideda veiksmas, nes vienoje vietoje niekada ilgai neišbūna. Jei ramu, reiškia, kad Fuksui kerpa uodegos plaukus...

Kitą dieną jau reikia ruoštis į darbą. Ne juokai - vėl abu su vyru dirbame po parą. Nekenčiu savęs nemiegojusios kitą rytą, nervai nelaiko bet kokiu klausimu. Gerdama vitaminus galvoju, kad nervams padės ir sumažins normalaus nemiegojimo padarinius. Guodžiu save, kad daug kas dirba naktimis ir išgyvena nieko nenužudę.

Vieni svečiai atvažiuoja, kiti išvažiuoja. Labiausiai patinka gero būdo svečiai, kurie visada viskuo patenkinti, net jei prie jūros vėliava raudona ir gelbėtojas neleidžia maudytis. Kartais pasitaiko ir tokių, kurie oru, kavinių kainomis ir patiekalais su plaukais Palangoje lieka nepatenkinti, tačiau visi kažkaip išsilydo prie jūros. Jūra daro stebuklus su žmonių nervais ir charakteriais.

Ir taip sukasi sukasi toks gyvenimiškas ratas, su mintimis, ką aš jums pasakyčiau, jei tik būtų laiko prisėsti prie kompiuterio. Kai negaliu kalbėtis su jumis, kalbuosi su savimi. Tuomet vyras klausia ką galvoju, o aš galvoju, ar ne man reikėtų klausti tokio klausimo, juk aš moteris.

Ir štai pagaliau atsirado toks vakaras - šiandien, kai aš visa jūsų! Šiandien. Pasiruoškite ne vienam įrašui apie grožį ir šį bei tą, tai, kas aktualu man ir galėtų būti aktualu jums. Aš jūsų be galo ir be jūros krašto pasiilgau, todėl siunčiu nuoširdžius linkėjimus ir kimbu į darbą.

Tuo metu kai skaitote šį įrašą, aš jau įnirtingai drebinu kompiuterio klavišus patogiai įsitaisiusi lovoje ir gaudydama pro pravirą langą ateinančius vėjo gūsius. Upė patvinusi, o išėjus į lauką reikia šaliko, tačiau aš vienas namuose, todėl man viskas dzin. Nuotaika pačiame bapuikume. Džiaugiuosi, kad vėl susitikome čia, Baltijos grožio bloge, lietuviškame tinklaraštyje apie grožį ir mano labai mylimą gyvenimą! Tokį, kokio visada norėjau... 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)