Kam reikalingas liūdesys?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Baltijos grožio blogas

 Baltijos grožio blogas

 

 

It was a really happy day yesterday! - norisi sušukti sau prisimenant, kaip ilgos lietaus ir šalčio dienos buvo įkyrėjusios.

Sėdėdama ant iš jūros išneštos dailios lyg briedžio ragai šakos prisiminiau, kaip svarbu patirti tai, kas nemalonu, nepatogu, neįdomu, kartais net kankinančio, kad vėliau, jau viskam praėjus, galėtum su džiaugsmo kaupu panirti į tai, kas malonu ir džiugina.

 

Bltijos grožio blogas

 

 

Emocijos būna stipresnės šimteriopai, džiugesys liejasi per kraštus, o maži dalykai primena apie savo didelę svarbą. Mariose klykiančios žuvėdros, besiskubindamos ryti turisto metamą duoną, jūros blizgesys, kai, atrodo, nematai, ką fotografuoji, šalia esančių žmonių šypsenos, kai atrodo viskas, kas juos liūdino šią akimirką yra pamiršta ir daugiau niekada nebeegzistuos. Viskas kelia daug stipresnes emocijas po naktį praūžusios audros, po dienas trukusio liūdesio...

 

Baltijos grozžio blogas

 

Oras atspindi mūsų nuotaiką ir atvirkščiai, kartu su gamta nori nenori mes sudarome neatskiriamą duetą, nes esame vienis. 

Niekada nepamirškite, kad liūdesys yra laikinas, kad jo egzistencija niekada nebūna beprasmė. Po liūdesio dienų iš naujo vėl įkvepiate gaivaus pajūrio oro, atkišate saulei savo veidą, kad ji bučiuotų jį kartu pasiimdama ir blogas mintis.

 

Baltijos grožio blogas

 

 

Neleiskime slogioms mintims pripildyti visų savo dienų. Viena kita - nieko tokio, tačiau ne daugiau! Tik mes nusprendžiama kiek ir kam leidžiame save liūdinti, kas ir kodėl yra mums svarbu.

Gražios ir darbingos Tau savaitės.  

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)