Matuojuosi svajonių gyvenimą

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

svajonės, svajonių išsipildymas, Baltijos grožio blogas

*Luvras, Paryžius

 

Ar kada nors pastebėjai, kad kai apie ką nors ilgai galvojai, kai apie ką nors aistringai svajojai, tai tam tikru metu tapo realybe? Kasdien apie savo stebuklą galvoji, audi mintis, kuriose tavo šokoladnė svajonė virsta tikrų tikriausia tikrove, arba kitaip pasakius, matuojiesi savo svajonių išsipildymą. Ima ir išsipildo! Koks stebuklingas gyvenimas.

 

Taip gera matuotis savo svajonių gyvenimą...Bent dalelę jo, nes juk ne viskas iš karto! Anoks džiaugsmas suvalgyti visą tortą iš karto. 

Mano gyvenime taip nutinka nuolat, tiesa, turiu pripažinti, kad ir svajonės kiek įmanoma yra racionalios, tačiau jos vistiek lieka svajonėmus. Nesvajoju, kad vieną dieną tapsiu Lietuvos Respublikos prezidente, nes nesidomiu politika, nepriklausau ir net negaliu priklausyti jokiai partijai. Na supranti, ką turiu omeny.

Planuodama aš svajoju, nes daugeliu atvejų svajonių išsipildymą didžiąja dalimi lemiu ir aš, ir tam tikros gyvenimo aplinkybės, kurios susidėlioja būtent taip, kaip aš norėjau. O gal verčiau minėti žmones, kurie atsiranda tam tikromis aplinkybėmis ir prisideda prie svajonių išsipildymo? Kiek daug nuostabių dalykų mums nutinka vien tik dėl kitų žmonių gerumo. Kai atsikratai savo gyvenimo kenkėjų, daugiau šansų sutikti didžiųjų pagalbininkų, mielų draugų...

Tam tikru laiku, tam tikroje vietoje, su tam tikrais žmonėmis įvyksta stebuklas - mūsų svajonė išsipildo! 

Bet būna ir kitaip...

Būna, kad gyvenimas suteikia šansą išpildyti savo svajonę, ir tik tu pats sprendi, ar juo pasinaudoti, ar bėgti į krūmus. Kartais mūsų pačių svajonės ir jų išssipildymas mus labai baugina. Ech, ir kam aš apie tai svajojau?

Bet dažniausiai nutinka kitaip...

Ribos, jos visą laiką gyvena mūsų galvoje ir neleidžia paspausti akseleratoriaus iki norimo greičio - mūsų mintys neleidžia pasiekti savo svajonės. Juk realybė nuo svajonės taip toli!

Kartais būna, kai svajoju neatsakingai arba pati nesuprantu, apie ką realiai svajoju, tiksliua neuprantu kaip ta svajonė atrodys realybėje. Žiūri, kad štai gyvenimas tau pateikė progą išnaudoti šansą, tačiau jauti, kad visgi tai ne tai, ko tau iš tikrųjų reikia ir...svajonės išsipildymo atsisakai. Šiek tiek apmaudu, bet tai išmoko kitą kartą atsakingiau svajoti, norėti, turėti mintyse. Ei, aš jau svajoju apie kai ką kita.

Svajonės sensta. Nieko tokio, mes juk irgi senstame, kad ir kaip tai baisu.

Nepripažinkime ribų, leiskime sau svajoti apie šansą, paleiskime tą šansą, jei jaučiame, kad svajonė jau atgyveno, kurkime naujas svajones. Neleiskime niekam apibrėžti savo svajonių ribų. Mintys gali kurti rytdieną, ir kuria!

Žmogus negali pasiekti tik to, ko nėra jo mintyse! Gražių minčių, pradėkime nuo jų kurti savo svajonių gyvenimą.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)