Ieškau savo stiliaus

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

stiliaus paieškos

Švarkas - ZARA, peplum palaidinė -  BIKBOK, džinsai - George, delninukė - Marks&Spencer, sportbačiai - Converse, akiniai - Alytaus centro optika

 

Tikiuosi, jums šis rytas toks pats gražus kaip ir man! Sofija bando eiti į darželį, kol kas pusei dienos, o aš netveriu džiaugsmu, kad ji pagaliau pasveiko! Kol aš laisva, noriu pakalbėti apie tai, kaip vieną dieną nusprendžiau ieškoti savo stiliaus ir ką dariau. 

 

Kad ir kiek mums rūpėtų dvasiniai dalykai, negalime atmesti ir materialinių. Drabužiai, makiažas, šukuosena yra svarbūs tiek, kiek suteikia mums komforto, atskleidžia mūsų asmenybę ir gyvenimo būdą bei leidžia truputį lengviau pasiekti gyvenimo tikslų. 

Po Sofijos gimimo pasimečiau savo vaidmenyse, o tai atsispindėjo mano aprangoje. Jaučiau, kad apranga tapo visiškai chaotiška. Nesijaučiau gerai, nes norėjau puoštis, tačiau prižiūrint vaiką visą dieną to visai nereikėjo. Vėliau, kai Sofija pradėjo vaiksčioti, nusprendžiau ieškoti savo stiliaus. Ką aš dariau?

 

1. IŠTRAUKIAU VISUS DRABUŽIUS IŠ SPINTŲ. Mano nuostabai čia pūpsojo net kelių metų senumo drabužiai. Dauguma buvo jei dar nenudėvėdi, tai morališkai pasenę. Kai kurie buvo net visai nevilkėti, nes nusipirkti prieš pat nėštumą. Ką dariau? 

 

2. SUSKIRSČIAU JUOS Į KATEGORIJAS. Į spintą sukabinau tik puošnesnius drabužius, tinkamus išėjimui į žmones. Į lentynas sudėjau apatinius bei naktinius drabužius, kelnes bei naminukus. Visa kita, kas neatitiko mano naujų standartų - išmečiau. Daugiausia, žinoma, tarp jų buvo skirtų nešioti namuose. Sudie visiems laikams.

 

3. NUSPRENDŽIAU, KOKS BUS MANO NAUJASIS STILIUS. Kadangi daugiausia vaiko vis dar leidžiu su vaiku, bet noriu puoštis, nusprendžiau, kad noriu atrodyti kasdieniškai puošniai. Home smart casual, cha  cha. Dabar turėjau išsiaiškinti, ko trūksta mano spintoje, kad įgyvendinčiau savo idėją. Su dideliu malonumu perskaičiau Madam Elegancijos pamokos, Ką apie tave sako apranga: psichologija moters drabužinėjeSpintologija. Labiausiai mano aprangoje stigo akseksuarų, kurių ilgai nepirkau. 

 

4. KELIAUJU Į PARDUOTUVES ŽVALGYTIS. Žinodama, ko maždaug noriu, nusprendžiau išsiaiškinti, ko yra. Vaikštinėjau po parduotuves ieškodama to, kas man patinka, ypatingai kreipiant dėmesį į akseksuarus, kurie bet kokią aprangą gali pakylėti žingsneliu auksčiau. Kaip ir numaniau, neradau visiškai mano norus atitinkančių daiktų, tačiau radau panašių, o to visiškai užteko. Visgi tą kartą nieko nepirkau.

 

5. APSIPIRKINĖJU IR SUKABINU DRABUŽIŲ DERINIUS. Perkant iš karto dažniausiai manęs laukia nusivylimas. Parsineštas daiktas namo nebedžiugina, pasirodo ne toks, kokį įsivaizdavau. Taip nepatinka, jei kažkiek laiko palaukiu, ir jei vis dar galvoju apie daiktą kitą dieną, jį nusiperku. Taip ir dariau. Nusipirkau tai, kas liko atminty, o sau prisiekiau vadovautis PERKU VIENĄ, TRIS IŠMETU taisykle, arba bent PERKU VIENĄ, PANAŠŲ IŠMETU. Pirkinių krepšy atsirado gal penketas naujų papuošalų, vilnonė kūno spalvos kepurė, kailinė nusegama apykaklė, nauji kokybiški apatiniai drabužiai. Viską spintoje sukabinau deriniais, kad galėčiau greitai apsirengti. Valio!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)