Atostogų garderobas: ką imu į kelionę?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

atostogų garderobas grožo bloge

*Nuotrauka iš Pixabay.com

 

Vos tik atsibeldė šiltametis, kad ir kaip dievinčiau savo namus (plius taip užsisėdėjau, kad sunku palikti Sofiją), atsirado didelis noras pakeisti aplinką. Kelioms dienoms, savaitei ar net porai. Iš tiesų, aplinkos ir žmonių pakeitimas daro tikrus stebuklus nuotaikai, įkvėpimui, mąstymui. Atrodo, kad pradedi kitaip net kvėpuoti! Šiandien noriu pasidalinti savo praėjusio mėnesio kelių dienų atostogų garderobu ir pamąstymais. Ruošiausi į kelionę, kurioje turėjau ilgai vairuoti, susitikti su daug žmonių, nueiti daug kilometrų, jaustis patogiai, bet gražiai. Taip pat buvo dar ne tai karšta kaip dabar, todėl garderobas šiai kelionei į Romą kiek skirsis. Štai ką nuspendžiau pasiimti anuomet:

 

atostogų garderobas grožo bloge

 

1 PIŽAMA

 

Tokia, kad nebūtų gėda nakvojant pas draugus išlysti iš vonios ar išgerti arbatos prieš miegą, todėl atitinkamai neapnuoginančios daug kūno. Taip pat, manau, esame nusipelnę vilkėti geriausią savo turimą pižamą. Esu skaičiusi kaip viena mergina neturėjo kur dėti akių, kai svečiuose namų šeimininkė pamatė, kad jos pižama skylėta ir nuskalbta, nesusilaikė ir pakomentuoti. Kad taip nenutiktų, į kelionę būtų puiku pasiimti tai, ką turime geriausio (bet ne brangiausio, nes tai gali tapti mąsalas kišenvagiams). O dar svarbiau - kas patinka labiausiai iš spintos turinio!

 

atostogų garderobas grožo bloge

 

2 MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIS, APATINIS TRIKOTAŽAS, KOJINĖS

 

Net jei atrodo, kad maudymosi kostiumėlio gali neprireikti, aš jį vistiek pasiimu. Retai pasigailiu. Jis lengvas, neužima daug vietos, o jei draugai sugalvoja pasimėgauti vandens pramogomis - aš visada pasiruošusi. Iš tiesų maudymosi kostiumėlis yra vienas iš brangesnių drabužių, todėl kelionės išlaidos gali nemenkai išaugti, jei pasirodys, kad skubiai reikia įsigyti naują. Apatinis trikotažas - imu tiek, kiek kelionės dienų, taip pat naujausią, iš medvilnės. Praktiškiausia yra kūno spalva.

 

atostogų garderobas grožo bloge

 

3 ŠVARKAS, PUOŠNENĖ IR PAPRASTESNĖ PALAIDINĖ AR MARŠKINĖLIAI, PRIE VISKO TINKANTIS MEGZTINIS

 

Paprastenis viršus vairavimui, puošnesnis - pasivaikščiojimams, kavinėms. Švarkas yra tas drabužis, kuris labai papuošia bet kokią aprangą, tinka bet kokiomis aplinkybėmis. Atšilus visada renkuosi ryškų. Prie visko tinkantis megztinis sušildys netikėtai atšalus. Jei nenoriu imti daug šilesnių viršutinių drabužių, imu tik odinį švarką. Geriausia, kad viršus būtų lengvai skalbiamas, o balta spalva man yra pati gražiausia spalva atostogoms, nes vasarą atrodo įspūdingai.

 

atostogų garderobas grožo bloge

 

3 VAŠKUOTI JUODI DŽINSAI IR MĖLYNI BOYFRIEND DŽINSAI

 

Juodi vaškuoti džinsai tiks prie visko, taip pat yra lengvai nuvalomi (ypač, jei ten kur svečiuojatės yra šunų ar vaikų). Boyfriend džinsai yra tikra laisvalaikio klasika, atrodo jaunatviškai ir stilingai. Iš esmės galima išsiversti su vienu apatiniu drabužiu, tačiau aš visada imu du. Džinsai nesilamdo, todėl yra geresnis kelionės pasirinkimas nei kelnės, nors šioms niekada neprilygs elegancija.

 

atostogų garderobas grožo bloge

 

4 PAPILDOMA PORA PUOŠNESNIŲ BATŲ

 

Didžiausia mano padaryta klaida paskutinį kartą leidžiantis į kelių dienų kelionę buvo pasiimti naujus puošnius batus. Kojos pradėjo prakaituoti, galvojau sprogs batuose, vėliau pradėjo trinti. Po paskutinio karto nuspendžiau imti tik išbandytus, natūralios medžiagos batus. Jokios aukštakulnės avalynės! Jei taip atsitiko, kad batai nutrynė, galite užsukti į New Yorker parduotuvę (ką aš ir padariau) nusipirkti sportinių batelių iki 10 eurų. Visgi vienus puošnesnius batus gerai turėti, nes sportinė avalynė tikrai ne visur ir visada atrodo tinkama.

 

atostogų garderobas grožo bloge

 

5 PAPUOŠALAI

 

Laikrodis, apyrankė ir kaklo vėrinys - manau to visiškai užtenka, kad atrodytumėm pasipuošę. Kam man paskutinį kartą reikėjo dviejų laikrodžių?? Imu pačius mėgstamiausius savo papuošalus, kaip ir rūbus, kaip garantiją, kad juos tikrai užsidėsiu. Lovein apyrankė su mėnulio akmeniu tinka prie visko ir turi gerą aurą, Fossil laikrodis yra klasikinis ir patogu, kad rodo dienas.

 

atostogų garderobas grožo bloge

 

 

6 PLANŠETĖ, PAKROVĖJAI, DELNINUKĖ

 

Pamirštas pakrovėjas gali brangiai kainuoti, o kur dar paieškos jį įsigyti! Planšetę imu internetui, jei paimtų įkvėpimas rašyti tinklaraščiui, taip pat, kad draugams galėčiau padodyti Sofijos ar kelionių nuotraukas. Niekada nenaršau i ternete, jei su kuo nors esu - net telefone. Į keliones visada imu delninę, nes pagrindiniai daiktai vistiek būna paliekami pas draugus, o piniginę įsimesti ir patogiai žingsniuoti miesto gatvėmis yra daug patogiau su lengva delninuke. Kelionėse nenoriu apsunkinti savęs nešuliais!

 

Kelionėje galima išsiversti su dar mažiau. Svarbiausia namuose pasimatuoti drabužių derinius, rinktis natūralias, gerai besiskalbiančias medžiagas. Dar svarbiau yra pasiimti patogią avalynę. Į kelionę imu tai, ką tuo metu mėgstu labiausiai, taip pat naujus drabužius. Man kelionės yra kažkas ypatingo, nes jau įsėdus į automobilį ar lėktuvą apima geras jausmas, kad kažkas netikėto nutiks, kad prasideda kažkas naujo...Manau, kad keliaujant su garderobu nereikia persistengti, kaip ir nereikia imti nudriskusių, nuskalbtų drabužių. Pravartu drabužius gerai apžiūrėti, nukirpti kyšančius siūlus. Nesusiglamžyti ir sutaupyti vietos padeda drabužių susukimas į juokingus ritinėlius. Tvarką palaikyti padeda specialūs maišeliai arba paprasti skalbinių maišai.

Linkiu jums gerų ateinančių kelionių su maloniais nuotykiais, o pati kaip tik šiuo metu leidžiuosi į naują, su karštiems orams pritaikytu garderobu. Gal susitiksime kur nors pakeliui?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)