Pirkiniai su emocija

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

pirkiniai: Baby Gap, Next, Ikona

 

Sofijai neatsispyrus pirmoms darželio ligoms, visus darbus nustūmę į šalį, įsitaisėme namuose. Tai dar viena proga praleisti daugiau laiko kartu, nors ir taip princesė gauna daug daugiau dėmesio nei bet kuris kitas vaikas. Kokia laimė turėti darbus, kurie leidžia auginti savo vaiką patiems, dalyvauti visuose jo gyvenimo etapuose, matyti kiekvieną pirmą kartą. Tai kantrybės ir pasiaukojimo mokykla mums, suaugusiems. 

Šiandien su Sofija norime pristatyti mūsų naujus pirkinius nuotaikai praskaidrinti. Neplanuoti, nesvajoti, tačiau štai jie ir mūsų pirkinių krepšelyje.

 

1. IKONA

 

Kažkada buvau didelė Laimos gerbėja, tačiau kai supratau, kad esu priversta labiau žiūrėti į reklamą negu ką nors gauti perskaityti, tiesiog nustojau ją pirkti. Praėjusią dieną stovėjau priešais eiles žurnalų ir akys užkliuvo už Ikonos. Žurnalas kainuoja 6 eurus. Nemažai, tačiau storas, pagalvojau, ir net nevarčiusi nusprendžiau duoti šansą. Labai patiko niekur kitur neskaityti straipsniai. Akivaizdu, Ikona išsiskiria savo turiniu. Radau daug širdžiai mielų straipsnių. Žurnalas įkvepia. Pavyzdžiui, Agnės būtiniausių daiktų ant darbo stalo skiltis (tik nesupraskite klaidingai, visiškai nepalaikau viešo pasityčiojimų iš žmonių skatinimo, pirkdama žurnalą stengiausi atsiribot nuo redaktorės asmenybės). Jums irgi rekomenduoju suteikti Ikonai šansą, tikriausiai kaip ir aš būsim maloniai nustebinti kokybės.

 

itališkas muilas Baltijos grožio bloge

 

2. EMOZIONI IN TOSCANA MUILAS ACQUE TERMALI

 

Paryžiuje nusipirkau dailią muilinę, tačiau jokio muilo neišsirinkau ten. Grįžusi lankydamasi Eurokos pastebėjau dailiose pakuotėse plytos dydžio muilus - pagalvojau, kad noriu vieną šių itališkų muilų įsigyti. Kainuoja apei 3 eurus akcijos metu, tačiau gaunate muilą turbūt visam gyvenimui. Neįsivaizduoju, ar jį kada sunaudosiu. Bet kuriuo atveju, sužavėjo muilo aprašymas: tai terapinis muilas, primenantis apie Senovės Romos grožį. Kol kas nemačiau gražesnio miesto už Romą! Muilas ruošiamas pagal seną italų "Saponeria" virimo būdą. Kvepia gaiviai ir prabangiai, kvapas nusiprausus kurį laiką išlieka. Netūralios kilmės. Rekomenduoju. 

 

3. BABY GAP SKINNY FIT MOULANT

 

Neatsispyriau šių vaikiškų džinsų grožiui. Sofija su jais atrodo labai stilingai, ir nors vaikui to nereikia, reikia pripažinti, kad kartais smagu paganyti savo akis į dukrą, gražiai pasipuošusią. Nors džinsai ir su 1% elastano, akivaizdu, kad kaip vaikiškam drabužiui yra per mažai. Džinsai varžo judesius! Tenka juos dėti tik tada, kad žinau, kad dukra judės mažai. Gaila, nes tokių progų mažai būna. 

 

4. NEXT LAISVALAIKIO BATUKAI

 

NEXT yra mano mėgstamiausia vaikų drabužių parduotuvė, nes viskas stilinga ir be galo kokybiška. Kainos nemažos, tačiau kartais verta sumokėti daugiau, bet nešioti ilgiau. Kedukus derinau prie džinsų. Sofijai jie be galo patiko.

 

Tiek pirkinių šį kartą. Stengiuosi pirkti mažiau, bet labiau apgalvotai. Šiais metais tai visai gerai pavyksta. Įdirbis. 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)