"Stilingi egoistai" jau pakeliui

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 Stilingi egoistai Jurga Jurkevičienė

*Knygos.lt nuotrauka 

Vis kartas nuo karto užeinu į knygos.lt. Taip jau išeina, kad reklamuoju, nes neišeina kitaip. Nors bibliotekoje pilna knygų, pasirodo vis naujų, tačiau kartą pabandžiusi knygos.lt, supratau, kad man labai patinka sekti naujienas internetu ir pačiai retkarčiais pasidovanoti kokią naują knygą, todėl prenumeruoju naujienas. Ir štai visai neseniai užmačiau, kad man miela žurnalistė, gyvenanti Romoje jau daugelį metų, ir rašytoja Jurga Jurkevičienė pristato pasauliui, tiksliau Lietuvai, savo naują knygą intriguojančiu pavadinimu "Stilingi egoistai".

Jau kuris laikas seku Jurgos ir jos vyro (atleiskite, sunku prisiminti vardus) kūrybą. Ji sukasi apie italiją: madą, gyvenimo būdą, maistą, požiūrį, pačią šalį, kultūrą. Tiesą pasakius, patys rašytojai man atrodo kaip tikrų tikriausi italai: tamsaus gymio, stilingi, pasitikintys savimi, atsipalaidavę. Labai graži pora. Prisimažinsiu, neįveikiau vyruko knygos apie aliejų, nenusipirkau brangios, bet storos knygos apie Italiją, bet perskaičiau Jurgos knygą, kurioje lyginamos italės ir lietuvės, ir daug kur sutikau.  O kai pamačiau, kad netrukus bus išleista knyga apie italus vyrus ir jų stilių, iškart užsisakiau pranešimą apie naują knygą, kurią padovanosiu sau ir savo vyrui. Ji jau pakeliui! Koks laukimas...

Kas tie stilingi egoistai? O gi italai! Skambu, bet sunku būtų rasti geriau juos apibūdinti tinkančius žodžius. Egoistas yra neigiamas žodis, tačiau skambus ir intriguojantis. Kaip jie drįsta? Šeima, paskola, įsipareigojimai - visa tai atrodo nedera su vyro egoizmu, tačiau manau Jurgai pavyks atskleisti kaip italai derina savo ir kitų poreikius pateptus stiliaus sviesteliu. Juk italai irgi perka namus, augina vaikus, kuriuos dievina, rūpinasi savo mama, nes ji amžinai bus brangiausia už suteiktą saugumą, tačiau tuo pačiu metu italai vyrai neužmiršta savęs, rūpinasi savo stiliui nuo A iki Z. Tiesa, nereikia absoliutinti, nes mačiau tiek ir nestilingų, nežavių, apsileidusių, storų vyrų, tačiau dauguma visgi tokia, kokios mes iš jų tikimės - stilingi egoistai, daugelis dar 40 - ties nesukūrę šeimos, gal dėl perdėto tikėjimo vienintele meile, ypatingai besirūpinantys savo išore ir vidumi. Ak, tie italai, kad ir kiek trūkumų jie turėtų, apie juos kalba visas pasaulis. Juokiamės, žavimės, bandome kritikuoti, nes slapčia pavydime. Net neabejoju, kad knyga patiks tiek man, tiek mano mylimajam, kuriam įdomi stiliaus tema. Būtinai paliksiu jums savo atsiliepimą jau visai netrukus. Laukite arba pirkite knygą patys.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)