Nėsčiųjų stilius: slėpti ar rodyti?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Nėsčiųjų stilius: slėpti ar rodyti?

Nėsčiųjų stilius: slėpti ar rodyti?

 

Ir norisi puoštis, ir tuo pačiu aišku, kad nusipirkti nauji drabužiai po nėštumo nebedžiugins, bus atiduoti. Tad ką daryti? Pirmiausia tai peržiūrėjau savo visus turimus drabužius ir laisvesnius sukabinau priekyje. Čia atsidūrė tunikos, laisvi megztiniai ir suknelės, kai kurie didesnio dydžio marškiniai. Turėjau juodą specialiai nėsčiosioms skirtą suknelę dar nuo praėjusio karto, tačiau nesinori juodos. Tuomet nusipirkau vienus mėlynus džinsus su guma, kurie tiks ir po gimdymo, nėsčiosioms skirtus juodus džinsus ir mėlynus tamprius džinsus pažemintu liemeniu, kurie neskirti nėsčioms, bet kažkokiu būdu puikiai tinka. Timpos, tamprios kelnės yra pagrindas, o su viršum jau lengviau. Taip pat spintoje atsirado nauja varpelio formos tunika ir laisvi marškiniai. Taigi kaip atrodau kasdien? Slėpti nėštumą, rodyti, o gal pasirinkti drabužį, kuris tinka ir tam, ir tam? 

 

SLĖPTI

 

Laisvas pončo tipo megztukas man patiko ir tiko tiek anksčiau, tiek dabar. Jis maskuoja pilvą, jei nesuveržtas diržu virš pilvo. Man patinka abu variantai. Svarbiausia, kad apačioje galima pasivilkti šiltą megztinį, todėl tai mano mylimiausias drabužis šiuo metu, tinkantis tiek prie kelnių, tiek prie sijonų. Aukštakulniai apsiauti tik nuotraukai, jų nenešioju, nes slidu.

TUNIKA - H&M

SIJONAS - VINTAGE DRESSING, PARYŽIUS

AUKŠTAKULNIAI  - ALBERO MONZO

RANKINĖ - LIU.JO

PAPUOŠALAS - ZARA

PĖDKELNĖS - BELLISSIMA

 

nėsčiųjų stilius Baltijos grožio bloge

nėsčiųjų stilius Baltijos grožio bloge

 

RODYTI

 

Nustebau įtalpinusi pilvuką į savo melsvuosius marškinius, taip pat radusi džinsus, neskirtus nėsčiosioms, tačiau dėl savo tamprumo tinkančius ir labai patogius. Man patinka, kad jie nėra vientisi, yra brūkšnelių, nes visi kiti turimi yra vienspalviai. Grįžtant prie marškinių, tai nors jie ir tinka, pabrėžia nėštumą, kas nėra nei blogai, nei gerai, tiesiog priklauso nuo nuotaikos ir situacijos, ar ne?

 

MARŠKINIAI - STENSTOMS

DŽINSAI - DIESEL

RANKINĖ - GUESS

PAPUOŠALAS - ZARA

 

IR TAIP, IR TAIP

 

Labiausiai man patinkantis apsirengimo variantas šiuo metu yra marškiniai, vilkimi ant maikutės. Man tai toks grynai angliškas nėščiosios stilius, ne kartą matytas. Patogu, kad užsegti marškiniai maskuoja pilvą, o atsegti jį pabrėžia. Šilta, kasdieniška, patogu. Smagiausia su tampriomis juodomis kelnėmis. 

 

MARŠKINIAI - ONLY

MAIKUTĖ - GESO

KELNĖS - ZARA

 

nėsčiųjų stilius Baltijos grožio bloge

nėsčiųjų stilius Baltijos grožio bloge

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)