Nėsčiosios „must-have“

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Vaikai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Nėsčiosios must-have

 

Mano nėštumui jau 20 savaičių, vadinasi liko pusė tiek - smagu. Laukiame nesulaukiame pabaigos, tačiau dar prieš tai tenka pasukti galvą, kaip patogiai ir komfortiškai jaustis likusius mėnesius, kaip išlikti sveikai, kai aplink visi serga. Nors jau turiu šiek tiek patirties, vis atrandu naujų dalykų, į kuriuos nekreipiau dėmesio pirmą kartą. Noriu pasidalinti su savo atradimais. Gal yra kartu besilaukiančių skaitytojų?

 

 

1. SPORTINĖS LIEMENĖLĖS

 

Mano kūne neliko vietos, kuri nesikeistų! Didžiausi pokyčiai laukia krūtinės ir liemens. Laukiantis krūtinė gali išsipūsti neprognozuojamai. Vienoms daugiau, kitoms mažiau, tačiau vistiek senos liemenėlės lieka gulėti spintoje belaukdamos geresnių laikų. Mano krūtinė padidėjo maždaug vienu dydžiu, ji vis keičiasi, todėl nusipirkta paprasta didesnio dydžio liemenėlė vistiek pasidarė nepatogi. Anksčiau buvau mačiusi, kad užsienyje merginos besilaukdamos nešioja sportines liemenėles. Pabandžiau. Koks išsigelbėjimas! Koks patogumas. Rekomenduoju. Kas geriausia, kad sportines liemenėles galėsiu nešiosi ir paskui. Mano Active by OLD NAVY. Dar labiau patinka LINDEX. 

 

2. ILGI MARŠKINIAI

 

Grįžtam prie vis didėjančių kūno vietų. Man jos kaip minėjau didėja visos. Krūtinė nebetelpa į senus marškinius nuo pat nėštumo pradžios, tad teko įsigyti naujus ir prailginto tipo, kad paslėptų padidėjusią apatinę zoną. Keisčiausia buvo, kad šie marškiniai iš ONLY yra 34 dydžio,  nors šiaip nešioju 38. Tiesiog pamalonina (šypt). Patinka klasikinis languotas raštas. 

 

3. KELNĖS SU GUMA ARBA NĖŠČIOSIOS KELNĖS

 

Specialūs drabužiai nėščiosioms drabužiai - tikri baisuokliai Lietuvoje. Atrodo, kad skirti senutėms. Visai kitas pasirinkimas dėvėtų rūbų parduotuvėse, kru bent jau kelnių nėščiosioms - pilna. Jos būna naujos arba labai mažai dėvėtos, nes visos atsikrato jų kaip tik galėdamos greičiau. Perku specialias kelnes nėsčiosioms arba kelnes alla džinsus su guma, kurias galėsiu nešioti ir vėliau. Abu variantai puikūs, tik vienu bus atsikartyta, kitu ne po visko. Taigi, jei laukiesi, net nedvejodama apsilankyk dėvėtų rūbų parduotuvėje. Maloniai nustebsi, nes kelnės parduotuvėje kainuoja nuo 30 eurų, madingesnės dar daugiau, o patikėk, nenorėsi į jas pagimdžiusi žiūrėti.

 

Nėsčiosios must-have

 

4. „ELEVIT“ VITAMINAI

 

Draugė vaistininkė rekomendavo man šiuos vitaminus, sakydama kad sudėtis ir kaina - puikūs, todėl visą likusį nėštumą gersiu būtent juos. Prieš tai gėriau 800 mg folio rūgštį,kuri apsaugo nuo apsigimimų, tačiau vis dar keista, kad ne visos moterys žino apie jos vartojimo būtinybę. Vitaminai reikalingi ne tiek vaikui, kiek pačiai nėsčiajai, nes vaikas kiek jam reikia pasiima iš moters, o jei jei lieka ne kažin kas, prasideda ligos, nuovargis, nusilpimas jau iškart po gimdymo. Mane kamavo dantenų problemos.

 

5. ALIEJAI

 

Dar niekad nėra taip džiūvę lūpos. Žiema, šildymas, galbūt vandens trūkumas - viskas susideda, ir lūpos vis džiūsta ir lupasi. Kažkoks košmaras. Todėl stengiuosi vis jas tepti įvairiais aliejais. Manau nesvarbu koks, svarbu tepti, dar nepamišti elementaraus lūpų balzamo (mano bėda). Aliejumi reikėtų tepti ir visą kūną, kad neatsirastų strijų, tačiau mano patirtis rodo, kad genetika čia lemia viską ir aliejus vargu ar padės prevenciškai.

 

6. VITAMINAS C

 

Vos tik jaučiu, kad kabinasi virusas, pjaustau citriną ir kabinu su medum. Taip pasveikau per parą. Taip pat vis naudoju vitaminą C, įvairiais pavidalais - erškėtrožių sirupą arba tiesiog patį paprasčiausią iš vaistinės. Kol kas dar rimtai nesusirdau. Tai labai svarbu, nes bet kokia liga gali pakenkti vaisiui. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.75 (2 Votes)