BELLISSIMA MATERNITY kolekcija patogiam laukimui

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Vaikai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Bellissima maternity kolekcija nėščioms

 

Bellissima timpos iš Maternity kolekcijos

Bellissima liemenėlė maitinančioms

Bellissima liemenėlė maitinančioms

BELLISSIMA MATERNITY Baltijos grožio bloge

BELLISSIMA MATERNITY Baltijos grožio bloge

BELLISSIMA MATERNITY Baltijos grožio bloge

BELLISSIMA MATERNITY Baltijos grožio bloge

BELLISSIMA MATERNITY Baltijos grožio bloge

BELLISSIMA MATERNITY Baltijos grožio bloge

BELLISSIMA MATERNITY Baltijos grožio bloge

BELLISSIMA MATERNITY Baltijos grožio bloge

BELLISSIMA MATERNITY Baltijos grožio bloge

 

Ot smagu, kai prireikia to, ko iki šiol nereikėjo. Ir tai vadinasi nėštumu! Kas keisčiausia, kad po visko, jau pagimdžius, negali žiūrėti į nėštumą primenančius drabužėlius bei kitus reikmenis, norisi visko ko greičiau atsikratti ir vėl įlysti į senus džinsus, apatinius, atsinaujinti garderobą. Šiandien mano tokios naujienos yra iš Bellissima - viskas, ko reikia patogiam laukimui. Apskritai, tai pėdkelnės, kojinės, figūrą formuojantys apatiniai, sporto apranga, apatiniai, na o man šiuo metu aktualu tai, kad itališka kompanija turi Maternity liniją, kurią sudaro specialios prailginto liemens pėdkelnės nėsčiosioms, timpos, liemenėlės ir marškinėliai ant petnešėlių skirti maitinti, taip pat pilvą prilaikantys diržai. Turėtumėte žinoti, kad pasirinkimas nėsčiosios vis dar yra skurdus, todėl džiaugiuosi atradusi bet ką, pas palengvina laukimo dalią, padaro gyvenimą patogesnį, nes patogumo oi kaip sumažėja, ypač paskutiniais mėnesiais.

 

NĖŠTUKĖS TIMPOS

 

Jei timpų anksčiau man neprireikdavo, tai dabar joms pats metas, nes nėra nieko atogiau už jas ir užpakalį dengiančią tuniką ar suknelę. Visgi timpos man yra namų drabužis, nešioti viešumoje man jas kiek per atgrasu, tačiau namuose jau nereikia kažkokio ypatingo puošnumo, svarbiau patogumas. Bellissima Maternity kolekcijos juodos timpos yra su prailginimu viršume, ir jei kula klausimas, kuo tai geriau, nei paprastų timpų liemuo, tai galiu pasakyti, kad vien dėl to, kad specialių timpų višus stabiliai laikosi ant pilvo ir nenusmūgsta žemyn, kas būtų labai nepatogu  - tikras nekomfortas, plius kartais gali matytis priklausomai nuo viršutinio drabužio. Visom keturioms aš esu už patogumą, vadinasi už specialias timpas nėsčioms - standžios, neperšviečiamos, nesiburbuliuoja, prilaiko tai, ko nenorime, kad judėtų. Labai patiko. M/L dydis mano. S/M atitinka 40/42 dydį, M/L, mano, atitinka 44/46, L/XL atitinka 48/50. Žiūrėti pilvo išmatavimus, nurodyta lentelėje. Besiūlė technologija.

 

NĖŠTUKĖS MAITINIMO LIEMENĖLĖ

 

Labai panaši savo išbaizda į liemenėlę skirtą sportuoti, išskyrus tai, kad atsisega. Turiu juodą, spalvotą, baltą sportines leimenėles, tad man trūko tik kūno spalvos. Taip pat ši liemenėlė tiks maitinimui, kai sportinės liemenėlės jau netiks. Turbūt pagrindinis skirtumas nuo sporto liemenėlės yra tai, kad Bellissima liemenėlė yra besiūlė, todėl suteikia daug daugiau komforto, nes jos visiškai nesijaučia ant kūno. Labai plona medžiaga, elastinga. M/L dydis. Jau nešioju, tad tarnaus dar ilgai. Besiūlė technologija. 90 % poliamidas ir 10 % elastanas. S/M atitinka europietišką 40/42, M/L, mano, atitinka 44/46 ir L/XL atitinka 48/50 dydžius. Reikėtų žiūrėti ir pagal krūtinės išmatavimus, yra lentelė ant pakuotės.

 

NĖŠTUKĖS PĖDKELNĖS

 

Taip pat kaip ir įprastos timpos, paprastos pėdkelnės atsiradus pilvukui tampa labai nepatogios, nes atsiduria po pilvu, o juk norisi aptempimo ir komforto tuo pačiu metu. Prailgintos pėdkelnės garantuoja, kad neatsidursiu nepatogiose situacijose viešumoje, kai pėdkelnės pradės smukti. Poros specialių pėdkelnių, juodų ir kūno spalvos, man užtenka iki pat nėštumo pabaigos, todėl šio pirkinio nei anksčiau, nei dabar nevengiu. 3 dydis. Kūno spalvos yra matinės, permatomos, 20 denų, juodos yra 50 denų, nepermatomos, elastinės. 92 % poliamidas, 8 % elastanas. 1/2 dydžiai atitinka 40/42, 3 atitinka 44/46, 4 atitinka 48/50. Esu vidutinio sudėjimo, visada renkuosi viduriuką ir neprašaunu.

 

APIBENDRINIMAS

 

Kaip ir minėjau, svarbiausia, kad viskas, ką dėvime nėštumo metu, negadintų nuotaikos savo nepatogumu. Besikeičiantis kūnas ir taip jau yra nemažas stresas moteriai, patikėkite, tad specialūs patogūs besiūliai gaminiai, kuriuos dedame arčiausiai savo kūno kai laukiamės, suteikia geros nuotaikos. Viskas ką turiu iš MATERNITY kolekcijos man labai patinka, patogu, palengvina gyvenimą, tuo pačiu yra kokybiška, ne vienadienis pagalbininkas, todėl labai gerai vertinu kolekciją. Džiaugiuosi, kad BELLISSIMA nepamiršo nėštukių, nes, kaip minėjau, ką nors specialaus ir kokybiško ir dar neatgrasaus rasti nėsčiajai Lietuvoje yra nelengva. 

 

KUR IEŠKOTI MATERNITY LINIJOS? 

 

!AKROPOLYJE, KLAIPĖDOJE, VILNIUJE, KAUNE. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)