Kada ir kaip pradėti ruošti kūdikio krepšelį?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Vaikai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

kada ir kaip pradėti ruošti kūdikio krepšelį?

kada ir kaip pradėti ruošti kūdikio krepšelį?

 

Turbūt dažna pradėjusi lauktis iš pradžių net negalvoja apie kūdikio krepšelį - pirmiausia reikia apsiprasti su mintimi, kad tapsi mama, tačiau esu girdėjusi ir tokių atvejų, kaip apie kūdikio krepšelį pradedama galvoti vos susipažinus su savo svajonių vyru. Tiesiog kai kurioms moterims toks stiprus motiniškas instinktas, kad kūdikis atsiranda galvoje vos tik užmezgus santykius su, atrodo, puikiu kandidatu į tėčius. Aišku, tai gąsdina, tačiau, šiandien noriu išsakyti savo nuomonę, kada gi reikėtų pradėti ruošti kūdikio kraitelį jau pastojusioms (šypt), pasidalinti savo patirtimi.

Kai laukiau Sofijos, gyvenau daug aktevysnį gyvenimą nei gyvenu laukiantis šį kartą. Dirbau dvejuose darbuose, o ir pats didesnio miesto ritmas jau savaime kitoks negu gyvenant mažame. Apie svarbiausius kūdikio reikmenis pradėjau galvoti prieš pat išeinant į dekretą, t.y. maždaug šešto mėnesio pabaigoje. Vėliau tuo labai džiaugiausi, nes paskutinį mėnesį visai nesinorėjo galvoti apie ėjimą kažkur rinktis vežimėlio ir pan. - norėjosi ramybės, būti namuose. Dabar manau, kad galėjau susirinkti daugiau informacijos apie tam tikras prekes.

Kūdikio krepšelio rinkimas vis dar apaugęs tam tikrais mitais - sakoma, kad negalima nieko pirkti kūdikiui, kol jis negimė. Keista, bet dar yra prietarais tikinčių žmonių, nors ir mažai. Gyvename pažangiais laikais, kai šansų, kad kažkas nutiks kūdikiui dar besilaukiant yra mažai. Visgi, pirmi trys mėnesiai yra pavojingesni nei kiti likę, tačiau jų metu reta kuri ir taip ką nors perka, nes nėra jėgų, norisi miegoti, pykina, o dar reikia nuo visų tai slėpti, ypač darbe. Aš manau, kad praėjus tiems trims mėnesiams ir pasijutus geriau, jau metas pradėti ne pirkti, o rinkti informaciją. Yra tam tikra kategorija prekių, gal būt net tam tikri prekių ženklai, kurių daiktus, net jei įsigysite naujus, bus daug lengviau parduoti nei kitus. Visada geriausia pirkti populiariausias prekes, nes jas parduosite lengviausiai su mažiausiu pinigų praradimu. Šios kategorijos daiktus galėsite parduoti net už tokią pat kainą kaip pirkote, jei nusiperkate padėvėtus. Dėl šios priežasties, mano manymu geriausia pirkti padėvėtus, tačiau idealios būklės daiktus, nebent planuojate pametinukus, tuomet turbūt geriausia pirkti naujus.

Taigi jau surinkus pakankamai informacijos apie lengviausiai parduodamas prekes, taip pat atsirinkus, kas labiausiai patinka ir traukia, atitinka jūsų skonį, manau, apie šeštą mėnesį, jau laikas pradėti prenumeruoti skelbimus jūsų ieškomos prekės kategorijoje ir pradėti pirkti. Kodėl? Kūdikio daiktai kainuoja brangiai, pirmą kartą laukiantis jų reiks nemažai, pabaigoje susidaro tikrai nemaža suma, todėl ją padalinus į keletą mėnesių daug lengviau finansiškai. Metas sekti nuolaidas internetiniuose vaistinių puslapiuose ir pan. Galbūt net gera mintis užsiminti artimiausiems žmonėms, kokių dovanų norėtumėte? Ir jums, ir jiems tai palengvins gyvenimą. Laikykitės labiausiai patikusių pirkinių sąrašų internete, atkreipkite dėmesius į patyrusių mamų patarimus, vėliau tikrai joms mintyse dėkosite.

Pats prasčiausias metas pirkti yra jau gimus vaikui. Tikėtina, kad jei nuspręsite laukti kūdikio gimimo, pirkimo „malonumas“ teks tėčiui, tačiau patikėkite, nebūsite patenkintos pirkiniu 100%, nes su kūdikiu daugiausia laiko leisite jūs, tad ir pirkinys turi tikti pirmiausia jums.Net tokia smulkmena kaip spalva naujai iškeptai mamai yra labai svarbi.

Ruošdamosi kūdikio gimimui daugelis iš mūsų prisiperka nereikalingų daiktų. Pvz., man visiškai nereikėjo nieko, ką pirkau pieno nutraukimui - maitinau devynis mėnesius pati, vaiko nepalikau ilgiau nei trims valandoms, todėl nei pientraukio, nei pieno laikymo indelių nereikėjo. Pasidomėkite sąrašais daiktų, kuriuos mamos pripažino nereikalingais (tai gal net svarbiau už būtiniausių daiktų sąrašus) - tikėtina, kad ir jums jų nereiks.

Taigi, mano manymu ketvirtas - šeštas mėnesis yra pats tas pradėti domėtis ir planuoti pirkinius, o paskutinis - jau per vėlu. Bet kokiu atveju, abejoju, ar pirkimas ką nors kūdikiui įtakos jūsų nėštumo sėkmę ir ar pavyks nenusipirkti ko nors nenaudingo. Taip jau yra, kad meilės ir instinktų vedamos dažnai persistengiame.

O ką manote jūs?

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)