Playgro kramtukas - knyga kūdikiui: kūdikiai skaito?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Vaikai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 

rsz 20171018 123200

 

Gali būti, kad žiūrėdamos į nuotrauką pastebėsite moliūgo dėmes ant kėdutės. Vaikams mažai rūpi tvarka, jie nori tik būti laimingi. Saulėja įsitaisiusi kėdutėje, kurioje ją maitinu. Visai netikėtai ją atradau namuose. Turbūt bus antra savaitė kaip atidarėme primaitinimo sezoną! Ačiū prosenelei už ekologiškus moliūgus, o šiandien norime pasidžiaugti Playgro knygute - kramtuku kūdikiui, kurią gavome dovanų (ačiū dovanotojui). Ji tikrai užsidirbo medalį mūsų namuose. 

 

Šis žaislas kurį laiką gulėjo spintoje, kol nusprendžiau, kad metas pabandyti. Šiuo metu tai yra ILGIAUSIAI panelę užimantis daikčiukas neminint plastikinio maišelio, kuris yra lygeviartis knygutės konkurentas. Saulėja su juo žaidžia ilgiausiai iš visų žaislų, o aš gaunu galimybę užsiimti savo veikla. Kaip smagu matyti šiugždančius lapus jos rankose! Atrodo, kad jai nepaprastai smagu - tiek veiklos mažiems pirštukams! Ir būsimiems dantukams. Kramtukai keliauja į burną nuolat, kaip ir knygos lapai. Knyga pritaikyta Saulėjos matymo galimybėms. Saulėja netingi analizuoti paveiksliukų, o gal šiaip svajoja į juos bežiūrėdama? Arkliuko galva pypsi paspaudus, tačiau nepastebėjau, kad ją tas garsas labai veiktų. Piešinukai traukia dėmesį, tačiau turbūt tik ateityje bus labiau suvokiami. Geriausia dalis kol kas yra šiugždantys lapai ir kramtukai.

Spėju, knyga tiks visiems pirmiems kūdikystės metams. Parašyta, kad tinka nuo gimimo, tačiau pasidarė reikalingiausia matyt nuo trečio mėnesio, ir kuo toliau tuo labiau tampa reikalingesne ir mylimesne. Dabar jau sakau TAIP kūdikių knygutėms, ir mielai turėtume jų daugiau. Rekomenduojame. 

Vienas iš puslapių, kuriuose galite tokią knygą - kramtuką įsigyti.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)

Taip pat skaitykite