Kids Stuff Crazy Colour Changing vonios skystis

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Vaikai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Crazy Soap dažančios vandenį vonios putos

Crazy Soap dažančios vandenį vonios putos

 

Maži malonumai mūsų gyvenimus pripildo šviesos, ypač to reikia dabar, kai lietus merkia žemę; reikia mamai, vyrui, vaikui. Jei atrodo, kad vaikų gyvenimas ir taip pilnas tik malonumų, tai galėčiau paprieštarauti: Sofija tėčiui padeda remontuoti namus, o man tvarkytis buityje (taip, kaip sugeba), visada noriai atneša sesei sauskelnes ar žaisliuką, na o buvimas darželyje, svetimų žmonių apsupty, nors tai kol kas yra daugiau išimtis, nei taisyklė dėl vaikiškų ligų, jau irgi yra šiek tiek darbas, nors ir malonus, bet visgi varginantis. Stengiuosi, kad grįžusi namuose Sofija atsipalaiduotų ir darytų tai, ką nori ir mėgsta.

Dažniausiai parėjusi ji piešia. Antras mėgstamiausias užsiėmimas yra maudynės. Sunku prikviesti, o vėliau dar sunkiau ją ištraukti iš vonios. Dukrytė prašo žaisliukų ir putų. Nors ir ne kiekvieną kartą, aš ją jomis palepinu, tik vėliau nepamirštu nuprausti po dušu prieš išlipant. Putos jai yra įprastas ritualas, tačiau spalvotos putos vis dar džiugina labiausiai ir stebina, na o paskutinis atradimas mums abiems buvo vandenį dažantis skystis Kids Stuff Crazy Colour. Ir dažo, ir putoja. Galimi du variantai: oranžinė virsta žalia, raudona - mėlyna. Mūsų turimas variantas: oranžinis skystis nudažo vandenį žalia spalva, nors man ji labiau yra žalsvai mėlyna. Spalvos intensyvumas priklauso nuo to, kiek skysčio įpilsite. Sofija mėgsta maudytis Saulėjos vonelėje, tad tokiu atveju ir skysčio reikia mažiau. Skystis ne tik dažo, bet ir putoja.

Jei putos baigėsi labai greitai, užteko dviems kartams, tai dažantį skystį naudojome ilgiau, tačiau jei paklaustumėte manęs, kas labiau patiko, tai sakyčiau, kad putos, tačiau nei jos, nei skystis nebuvo skirtos man. Esu tikra, kad abi vonios priemonės Sofijai labai patiko.

300 ml džiaugsmo kainuoja virš 5 eurų, yra pirkti daugelyje vietų, pavyzdžiui: Top Beauty, Klip Shop

Mūsų skystis buvo iš Inhair parduotuvėje Klaipėdoje. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)